Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Azt vettem észre, hogy lányosa...

Azt vettem észre, hogy lányosan viselkedem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

egy videón láttam ( amúgy nem veszem észre :() , hogy lányosan tartom a kezemet , és olyan beállásaim vannak xD , szerintetek mit tegyek ,hogy ez ne forduljon elő , hogy vegyem észre magam ?

100% hetero

13/f


2013. márc. 4. 18:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Sportolj valamit! Akkor talán lesz majd valami tartásod! :)
2013. márc. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

uuuutálom a csajos pasikat

szokj le róla, vagy csak nyávogós kis rivancok fognak szóbaállni veled

16/L

2013. márc. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hallottad: ha nem változol, nem fogsz tetszeni a második válaszolónak!
2013. márc. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ja, a sport jó dolog lenne, igaza van az 1. válaszolónak.

Az is megoldás lehet, hogy figyeled a saját testtartásodat.. és a testbeszéddel foglalkozó könyvek is segíthetnek, hogy ez az (szerinted) lányos beállás mit jelent :)

2013. márc. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Legyél magabiztos.


Nekem is van hasonló ismerősöm, szinte nincs benne férfiasság. Állandóan a lányokkal van, nyálaskodik, már be van közéjük épülve, meg amikor a lányokkal van, akkor is csak ilyen szappanopera szerű beszélgetések vannak közöttük, semmi több. Másról nem tudnak beszélgetni, csak hogy "Jajj Tomi szakított Petrával, közben Petra jár Petivel, de Peti megcsalta Noémivel...stb...stb..."...

Remélem, Te nem ilyen vagy :D


Egyébként ebben a korban én is észrevettem magamon ilyeneket, de elmúlt.

2013. márc. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Talán hülyén fog hangzani, de akár verekedhetsz is. :D Természetesen a fiú haverjaiddal és nem lányokkal. Megedződsz és érezni fogod magadban az erőt meg a tesztoszteront...lényegében.

Egyébként gondolj csak egy olyan filmre, amiben a férfi sokat bunyózik, vagy harcolnak benne... nem túl gyakran láthatsz ilyen helyzetekben pávákat meg homárokat. Oké, hogy film, de nagyon jól szemlélteti.

2013. márc. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
az osztályomban 19 lány van és 3 fiú , ez mér ront a helyzeten
2013. márc. 4. 21:45
 8/9 A kérdező kommentje:
még*
2013. márc. 5. 15:16
 9/9 anonim ***** válasza:
akkor meg annál inkább férfiasabbnak kell lenned :D Szerezz magadnak tekintélyt a lányok szemében.
2013. márc. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!