Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit lehet tenni ez esetben?

Mit lehet tenni ez esetben?

Figyelt kérdés

Nagyon szomorú a hangulatom, azt érzem, minden ellenem van, minden rossz.... Nincs senki, akivel meg tudnám beszélni a gondjaimat, vagy ha el is mondom vkinek, azt hiszi, megőrültem, meg hülyeséget beszélek. De ez nem igaz, mert tényleg minden rossz megtörténhet velem.

Azt érzem ennél rosszabb már nem lehet, de aztán kiderül, hogy mégis lehet. Fogalmam sincs, hogyan bírom tovább, de a halált megváltásnak érezném jelenleg...



2013. márc. 5. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Keresd fel ezt a honlapot biztosan fognak neked segíteni.


[link]

2013. márc. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Skywalker33 ***** válasza:

Szia!


Egyre többen vannak így. Sajnos.

Ennek van belső oka: az igazi belső erőfeszítés hiánya a saját érzelmi és mentális állapotod emelésére.

Külső ok: felgyorsult világ, lehúzó energiák minden irányból.

Megoldás: ima, meditáció, szellemi ismeretek bővítése. Hasonló csoportokkal való együtt munkálkodás!, szellemi beállítottságú emberek társaságának a keresése. Mindezekhez IGAZI elhatározás kell.

Ez a helyzet addig fokozódik amíg a lélek elszánja magát az elindulásra vagy amíg ki nem lép az életből és akkor ez az életed is teljesen haszontalanra sikerült sajnos, majd vissza az első osztályba megint és kezdheted előről.


Szép Napot!

T :)

2013. márc. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 dani900 ***** válasza:

Nagyon sok felgyülemlett problémád, félelmed lehet.

A legfontosabb szembenézni a félelmeiddel.

Ha segítség kell győzd le a félelmedet, és az esetleges sztereotípiákat, amiket belédneveltek NAGYON FONTOS: merj segítséget kérni.

Akár nekem is írhatsz, de jó lenne egy szakemberrel beszélni, az NEM szégyen, azzal is megmutathatod, mennyi erő lakozik benned, és ő meg is mutatja, hogyan használd az ilyen hatalmas energiákat, amiket most nem, vagy rosszul használsz.

Bátorság

2013. márc. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is így vagyok vele, de a rajzaimba fojtom bele az érzelmeimet.Nem tudom, hogy te mennyire tudsz rajzolni, esetleg mennyire szeretsz, de engem egy félelmetes kép, mindig megnyugtat...
2013. márc. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!