Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, hogy döntsek,...

Mit tegyek, hogy döntsek, valamilyen információ?

Figyelt kérdés
Érdekel a gyógypedagógia, a lakberendezés, az esküvőszervezés,az idegen nyelv tolmács munka. Idegen nyelvi tolmácsnak hol lehet elhelyezkedni? hol lehet tanulni? Előre is köszönöm a hasznos válaszokat!
2009. szept. 13. 00:17
 1/3 A kérdező kommentje:
ti is már voltatok bizonytalanok a jövőtöket illetően, érdekelnének a vélemények, javaslatok.
2009. szept. 13. 00:18
 2/3 anonim ***** válasza:

A második kérdésedre tudok válaszolni:

Igen, voltam többször. De én nem úgy, hogy egyik nap tűzoltó akartam lenni, másik nap már tanár, hanem nekem egy vagy két évente változott. Amikor már "megvolt", hogy mi szeretnék lenni, folyton csak azzal foglalkoztam, és teljesen beálítottam magam úgy, hogy az leszek, és ezt mások is látták.

Utána kell nézni dolgoknak, és megtalálni azt ami igazán érdekel, és amivel öröm a munka.

2009. szept. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem úgy van az, hogy tolmácsként kezdjük. Legyél tanár, vagy szállodai recepciós, vagy akármi, aztán lassan furakodj följebb. Közben állandóan olvass az idegen nyelven, hallgas zenéket, nézzél filmeket, utazz külföldre, stb.
2009. szept. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!