Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan váljak férfiasabbá?

Hogyan váljak férfiasabbá?

Figyelt kérdés

Szerintem sokkal több dolgot másoltam anyukámtól, mint apukámtól. Nagyon olyan vagyok, mint ő, még olyan betegségeim is kialakultak, amik neki vannak (hátfájás, derékfájás). Nagyon "anyás" gyerek voltam. Úgy érzem, túl erős a női oldalam. Állandóan rágódok, habozok, variálok, döntésképtelen vagyok. Állandóan mások véleményét kérdezem, nincs egy szilárd önbizalmam. Hol megalázkodom, hol, hogy ezt kompenzáljam, meggondolatlanul "kitörök". Nincs meg bennem egy igazi férfi higgadtsága, erős kisugárzása. Valahogy úgy érzem, kicsit minden lányban egy anyapótlékot látok. Valahogy nem tudom magam elképzelni, mint "pasi", mint valaki, aki támaszt nyújt egy lánynak.



Hogy szüntessem meg ezeket?



20/F


2013. márc. 6. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Növessz szakállat. Attól majd férfinak érzed magad.
2013. márc. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is egy kicsit tutyi-mutyi voltam de elkezdtem edzeni. Hidd el, nagy pluszt ad amikor látod, hogy milyen súlyokat tudsz megmozgatni. Én határozottabb és nyugodtabb is lettem. Egy próbát megér, ártani nem árthat.
2013. márc. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A hát- és derékfájást sporttal szüntesd meg... valami saját testsúllyal végzett gyakorlatok tökéletesek erre. Olvass utána! (pl fegyencedzés)


Haverok meg a pia majd segít! :)


Amúgy meg add önmagad... a görcsöléssel tényleg nem mész semmire! :/


20f

2013. márc. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is voltam hasonló helyzetben.

Sok mindenből árad a férfi energia, próbálj meg azonosulni vele.

Nézz akciófilmeket. Ha unalmasnak találod a "klasszikusokat" (szerintem nagyon gyengék) akkor kezdd a Szállító, Felpörögve filmekkel. Nézz bűnfilmeket is mint a Layer Cake vagy a Blöff. Majd meglátod miért mondom. Ha eddig is néztél ilyesmit, próbáld meg más szemmel nézni. Gondolj arra milyen jó érzés lenne olyan keménynek lenni.

Kezdj el gyúrni. Ha dagad a bicepsz, kevésbé érzed magad p*csásnak.

Növessz szakállat! Ha nem elég erős akkor dörzsöld hajszesszel, borotváld naponta stb csak erősödjön!

A hajad nem tudom milyen de könnyen lehet hogy "kisfiús", bili frizura 3 éves korod óta vagy épp elhagyagolt csutakokban lóg. Ha nem így van akkor bocs, ha igen akkor elmondom hogy nekem is összevissza nőtt és mikor először lettem kopasz, kb. 90 fokos fordulatot vett az életem (180-asat csak később!).

Napszemüveg: valami kemény!

Jó ruhák, egyszerű, férfias cuccok.

Ennyi kb!

2013. márc. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hm... úgy látom, itt mindenki a külsőségeket emlegeti. Én úgy érzem, ezt belül kell inkább megvalósítani.
2013. márc. 8. 10:52
 6/7 anonim ***** válasza:

Pontosan ezért írtam a "férfi energiákat"! Ezekből a filmekből árad a tesztoszteron, ez az amit magadban is föl kell élesztened! A külső igaz hogy csak plusz, de oda-vissza hat. Ha keményen nézel ki, keményebbnek is érzed magad, majd megint egy fokkal keményebben kezdhetsz kinézni és így tovább míg el nem éred az ideális állapotot.

De azt is javasolhatom hogy tanulmányozd a keleti tanokat! Sokat írnak a férfi és a női energiák közti különbségekről és néhány helyen - ezek az igazi kincsesbányák - arról is hogy hogyan kell egyensúlyba kerülni ha kibillentél.

2013. márc. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A sport és a jóga is segíthet, ezek nem feltétlenül külsőségek, legalább annyi hasznuk van a "felszín" alatt, mint a külső megjelenésedre.
2013. márc. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!