Most meleg vagyok?

Figyelt kérdés
amikor egyedül vagyok szeretnèk női ruhába öltözni és olyan nőies lenni. pl kamerázós oldalon meg mutatni valakinek magam. és ,hogy ő lássa ,hogy nő vagyok, esetleg megjegyzést fűzzon hozzá, de ha sérteget azt Nagyon élvezem (k**va stb:)). utána maszturbálok egyet (magamra)... mert úgy szeretem a szép nőket vagyis, ha egyhez hozzáérhetek, pl. ilyenkor magamhoz... ennek lehet az oka, hogy még sosem volt barátnőm ,és Nagyon szeretnék? Vagy esetleg ez tényleg a homoszexualitás kezdete?17F
2013. márc. 7. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
ez nem homoszexualitás, hanem más szexuális aberráció, most hirtelen nem jut eszembe, de van külön név arra, amikor az egyén a másik nem ruháját akarja hordani
2013. márc. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nemcsak csaj hiányod van?
2013. márc. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
93%
Ez a transzvesztitizmus, vagyis olyan ember, aki szereti az ellenkező nem ruháit hordani. Homoszexuális akkor vagy, ha szeretkeznél is a saját nemeddel.
2013. márc. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
4%
nem tudom.
2013. márc. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Akkor tisztázzuk már.... Homoszexuális az aki a saját nemével szeret szeretkezni, de attól még nem hord női ruhákat... Aki női ruhákat szeret hordani az nem homokos hanem transzfesztita.... Természetesen lehet valaki egyszerre homoszexuális és transzfesztita is, de ha te nem érzel vonzalmat a saját nemed iránt, hanem csak szeretsz női ruhákba bújni akkor csak transzfesztita vagy...
2013. ápr. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%
Ez nem melegség, hanem egy fajta "fétis" nem tartanám aberrációnak ! Mint, ahogy a homoszexualitás is csak 1973-ig volt az a tankönyvek szerint ! Szerintem, ha módod van "light-os" módon ki tudod élni ezt megnyugszol, és meglátod, hogy a csajokkal mi a helyzet. Az tény , a mai Mo, nem elfogadó semmilyen mássággal szemben ! Így óvatosan azzal, hogy ezt kinek mondod el !
2013. ápr. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Az nem "transzfesztita", hanem transzvesztita v-vel a közepén, nem f-fel!!! Kiejtésben csak a részleges hasonulás miatt hangzik f-nek. Azért jó lenne tudni, miket írkáltok. A szó egyébként a latin "trans" (túl) és a Vesta (egy római istennő neve) szóból származik, és olyan emberekre használjuk, akik férfi létükre szeretnek női ruhát hordani és nőnek érezni magukat.
2013. aug. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 nyári miklós válasza:
ezek a férfiak a crossdresser-ek.ők szeretnek női ruhában lenni.
2013. dec. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!