Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bárpatkány kérdése:

Hogyan lehet "kiszeretni" valakiből, akibe eleve nem lett volna szabad beleszeretni?

Figyelt kérdés

Belezúgtam a lakótársamba, aki nem meleg. Tudom, hogy sok az ilyen kérdés, és már mindenkinek a könyökén jön ki, de el kell már mondanom valakinek, mert barátoknak nem beszélhetek erről.

Barátok vagyunk már egy ideje, három hónapja lakunk együtt. Azelőtt inkább érdekesnek tartottam, nem hittem volna, hogy ennyire belehabarodom. A legrosszabb, hogy itt kell hallgatnom a dumáját meg néznem, ahogy edz, meg pörög meg nyálzik a csajokra.

Próbálom takarni, de nem nagyon megy és félek, hogy meglátja rajtam. Tudom, hogy nem sok mindent lehet itt tanácsolni, de van valakinek valami tipp, hogyan lehet ezt átvészelni?



2013. febr. 24. 23:57
 1/10 anonim válasza:
39%
Lehet, hogy talán nem feltétlenül rossz, ha kicsit sejti rólad, hogy nem közömbös neked. : )) Talán nem úgy fogja lereagálni a dolgot, mint gondolod. Szerintem kicsit hagyd, hogy gondolkodóba essen. És akkor az is lehet, hogy nem kell lemondani róla. Sok hetero van, aki teljesen rá van állva a csajokra, aztán egyszer jön egy srác aki beleviszi őket ezekbe a dolgokba, és onnantól pedig bisexek vagy melegek lesznek. Ez változik az élet során. Csupán a társon múlik minden. : ))
2013. febr. 25. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%
a legnagyobb melegek akik állandóan hangoztatják, mennyire csajozós ászok.. ;)
2013. febr. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%

Elég fura lehet szerelmesnek lenni egy fiúba, aki a lakótársad, de nem adhatod a tudtára, mert ő is fiú...

Kiszeretni nem lehet, az érzelmeket nem lehet irányítani. A viselkedésedet viszont már tudod irányítani. Ne stírold látványosan, és ne kezdeményezz! A te viselkedésed maradjon azok között a keretek közt, amit barátinak lehet nevezni. De túlzottan bizalmaskodó se légy gyakran.

Két hetero közt is megeshet egy kis homoerotikus kaland. Ha ő kezdeményezi, menj bele.

Én katonaságnál éreztem, hogy szerelmes volt belém egy srác. Gyakran invitált birkózni a konditerembe. És gyakran el is mente vele edzeni. Nem volt szemtelen, nem tett ajánlatokat, nem volt kihívó - haverkodtunk.

De kedvesebb volt velem, mint a többiekkel, és néha a birkózás közben láttam, és éreztem, hogy áll a farka. De ez engem nem zavart, és amúgy tök normális volt...

2013. febr. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Kösz szépen, hogy írtatok.

Hát, igazából nem egy olyan nagy ász a csajozásban, elég félénk meg minden. Tudja, hogy meleg vagyok, beszéltünk már erről, mert számára aztán semmi sem tabu, akármiről el tud dumálni. Bevallotta, hogy régen smárolt fiúkkal, de messzebb sose ment el, meg tudom, hogy nem randizik férfiakkal.

Igyekszem „viselkedni”, sportolok és megtanultam már, hogy ne stíröljek, meg kezdeményezni sem akarok, de a múltkor is merő hálából arcon puszilt, én meg úgy nézhettem ki, mint a hóember kánikulában. Már-már kerülöm is, a végén azon fog besértődni, hogy utálom vagy mi.

2013. febr. 25. 19:31
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha régen csókolózott fiúkkal, akkor lehet, hogy van bisex hajlama. Szerintem ebből még bármi lehet. :)

Legyél vele közvetlen, de ne kezdeményezz, viszont ha ő megpuszil vagy megölel akkor viszonozd :)

2013. febr. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Na ja. Azt mondja, ő az ágyban hajlandó mindent egyszer kipróbálni, csak legyen kivel. Mindig így túloz.
2013. febr. 27. 17:07
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát, ez már szerintem egy biztatás számodra!

3-as voltam. Én mivel én maradni akartam a sportnál, és nem akartam a dolgot erotikus irányba terelni, ilyeneket nem mondtam.

Ha azt mondja, hogy "ő az ágyban hajlandó mindent egyszer kipróbálni, csak legyen kivel" abba szerintem a következők is benne vannak virágnyelven:

- "hogyha elég ügyes vagy és nem fogom kényelmetlenül érezni magam sem közben, sem utána, akkor akár bele is vihetnél egy olyan kalandba, ahol lefekszem veled. Egy alkalom nekem nem a világ. De nekem ebben nincs gyakorlatom, neked kell a szituációt felismerni, az alkalmat megkeresni és ágyba vinni!"

Szóval szerintem ne kerüld a srácot, ha megelégednél azzal, hogy egyszer lefekszik veled. Valószínűleg csak kíváncsi, és nem lenne rendszer ebből. Persze, ha ettől még jobban belezúgnál, de neki a kíváncsiságát kielégítette ez az egy alkalom, és nem akar többet lefekeüdni veled, akkor neked nehezebb dolgod lesz a mostaninál is, mert belekóstolva a mézbe jobban hiányzik, mint kóstolás nélkül.

Szerintem ne kerüld, és haverkodj vele. Figyeld a jelzéseit, mert ő nem akar kezdeményezni, de ahogy a szitu mutatja, mintha kíváncsi lenne arra, milyen lehet egy sráccal ágyba bújni.

2013. febr. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Teljesen egyetértek. Most pár napig nem voltam otthon, ezen méláztam és pont erre jutottam, ahogy ismerem, bele is menne, egyszer vagy akár többször, aztán megunna és menne valaki mást keresni. Valszeg nem jelentene neki többet, mint azok a kalandok régebbről. De nekem nem egy éjszakára kell. Viszont az se dob fel, hogy ha olyan kedvet kap akkor valaki mással megy majd úgymond kipróbálni. Na mindegy. Majdcsak túlteszem magam rajta.
2013. márc. 1. 00:56
 9/10 anonim ***** válasza:

Volt már komoly kapcsolata? Vagy nem marad sokáig senkivel?

Szerintem ne feküdj le vele, ha neki csak egy kipróbálás az egész, és nincs semmilyen érzelmi kötődése feléd...


Az lenne az igazi, ha ő is elkezene érdeklődi irántad és belédszeretne, szerintem mivel van bisex hajlama ez nem is annyira lehetetlen...

Próbálj közeledni hozzá, de csak óvatosan! :)

2013. márc. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Komoly kapcsolatáról nem tudok. Eléggé az az egyéjszakás típus. Amit én össze tudtam rakni, hogy elég sokáig szerelmes volt egy lányba, de nem sült el valami jól, az is lehet, hogy még mindig az, nem tudom. Most nincs senkivel, legalább azt nem kell hallgatnom.

Ami az érzelmi kötődést illeti – barátok vagyunk, remélem, ennyit legalább jelentek neki.


Igen, az lenne az igazi :)

2013. márc. 2. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!