Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 20 évesen nem akarok barátnőt...

20 évesen nem akarok barátnőt ez normális?

Figyelt kérdés

Egyszer volt hogy elhívtam egy lányt filmezni és rá pár nappal tudtam meg hogy már jár valakivel. És akkor határoztam el, hogy soha a büdös életben többet nem lesz ilyen. Azóta vagyok ilyen szkeptikus ez ügyben és ellenséges az lányokkal.

Egyébként az eszemmel nincs gond, büszkén állíthatom hogy a helyén van.


2009. szept. 13. 13:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha mégegyszer ilyenre kerülne sor, hogy elhívod filmezni a lányt, előtte tudd meg valahogy, hogy van-e valakije.

16/L

2009. szept. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha az első, általad elrontott randi miatt lettél szkeptikus,és ellenséges a lányokkal, akkor az eszeddel valóban nincs gond, mert ugye ott van, ahol a helye (koponyádban), de hogy nem vagy normális, az biztos:)
2009. szept. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Sőt ez tök jó, gyere te is űrhajósnak, az űrállomáson a lányok úgyis mindenre hajlandóak.
2009. szept. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
59%
hát ez szerintem se normális...próbálkozz megint szerintem nem lehet belöle gond ha meg megint szarul sikerül akk próbálkozz a fiuknál xD:Pde ennyiért nem kéne a lányok ellen fordulnod...
2009. szept. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
38%
lol, bocsi ezen most elröhögtem magam
2009. szept. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%
Egy félresikerült randi szerintem még nem ok arra, hogy minden lánnyal ellenséges legyél. Vagy van valami komolyabb oka is, vagy nem vagy normális - bocsi :D
2009. szept. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%

Ez az egyszer mikor volt?

Mert ha régen akkor kicsit aggódom gondolom eléggé megviselt a dolog én hasonlóképpen szakítás után éreztem nekem pár hónapig tartott egy másik barátnőmnek 4-5 hónapig is ez az állapot. Felejtsd el a dolgot és emiatt ne itélj el minden lányt. Szerintem normális vagy csak nagyot csalódtál.

2009. szept. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
64%
nem sokat veszítessz. nem sok jót hozna a konyhára egy barátnő, leszámítva talán egy fix szexpartnert, akinek nem kell hazudni ahhoz hogy lefeküdjön veled.
2009. szept. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%

van, hogy besokal az ember a csalódástol annyira, hogy már nincs kedve próbálkozni! megértelek, hasonló a szitu 21/f

csak mostanában azon parázok, nehogy melegnek gondoljanak emiatt.

2009. szept. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én mindig ugyanezt jelentem ki, akárhányszor átb.ssza a fejem egy pasi, hogy elegem van a ffiakból, soha többet nem kezdek velük. de aztán valahogy mindig másként alakul...

23 L

2009. szept. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!