Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem találok normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok normális barátnőt?

Figyelt kérdés

Egy kis ideje nincs barátnőm. Szoktam bulizni járni, városba lenni, stb, de nem látok egy normális lányt sem. Persze, vannak a cicababák, vagy nem tudom, hogy hívjam, halom alapozóval stb, agyonszolizott, de az ilyenektől rosszul leszek. Mostanában ez a divat? Eddig sikerült normális lányokkal összejönnöm, de úgy látszik ez kifogyóban van.

20F


2011. máj. 11. 12:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Igen, ez a divat. És kivételek is mindig vannak.
2011. máj. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Tény, hogy kevés a normális lány, de szerintem ne külső alapján ítélj. Attól még, hogy valaki csinos lehet egy nagyon szerethető normális lány is.
2011. máj. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én normális lány vagyok átlagos de szeretek öltözködni)persze határokon belül) a lényeg h normális vagyok (nem vagyok partyarc,nem cigizek, nem iszok alkoholt- ha úgy van akkor csak mértékkel de amúgy meg nem.) És még sem kellek senkinek. Mégcsak észre sem vesznek.Akkor hogy is van ez? A fiúk milyen lányokat akarnak? Normálisat? De akkor miért nem találnak? Pedig hidd el, nemcsak én vagyok az egyedüli normális lány.
2011. máj. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Talán túlzottan negativisztikusan állsz neki. Valami nagy csalódás ért? Mert akkor érthető. Nekem egyébként nem ez a tapasztalatom.
2011. máj. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Valamiért mégse veszitek észre a normális lányokat...vagy túl nagy az igényetek.
2011. máj. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

12.58 as, tényleg igazad lehet.

-

Utolsó kapcsolatom egy nagy csalódás volt :(

2011. máj. 11. 13:03
 7/15 anonim ***** válasza:
Egy cipőben járunk kedves kérdező. A rendes lányok zöme sajnos kihalt, kevesebb része már megtalálta a magához valót, és valami elenyésző százalékuknál "minden pasi bunkó" feeling van és inkább elzárkóznak mindentől és mindenkitől. 28/F
2011. máj. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
hát én azt tapasztalom hogy a rendes lányoknak még nagyobb az igényük mint többinek...Persze kivételek mindig vannak, mindnek van pasija....
2011. máj. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%

Nekem nincs. Amúgy ugyanezt gondolom én is, hogy a legtöbb normális férfinak már van barátnője.


Lehet, hogy sokaknak nagyok az igényei, de ha lejjebb adnék és úgy mennék bele egy kapcsolatba akkor nem biztos, hogy boldog lennék. Inkább egyedül vagyok, mint egy rossz kapcsolatban.


19/l

2011. máj. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
88%
A nagy igény nem azt jelenti hogy nem jössz össze az első jött menttel, de már alapból kialakítasz egy ideált, és ha 100ból egyre sem igaz akkor inkább egyedül maradsz. Pont van egy ilyen nő ismerősöm, folyamatosan panaszkodik hogy nem talál pasit, közbe sokan összejönnének vele mert szép aranyos kedves vidám csaj, de olyan elferdült ideálja van hogy nem veszi észre azokat akikkel boldog tudna lenni, ha nem járna annyira az egekbe már rég biztos boldog kapcsolatban élne. A hibák teszik az embert érdekessé szerintem.
2011. máj. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!