Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy egy 30 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy egy 30 éves férfi bulikba/discokba jár, és ott próbál magának barátnöt találni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 22. 12:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Végül is az habár én 30 éves koromra már családot akarok :D
2011. aug. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem, nem normális, hanem magányos
2011. aug. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 twinky ***** válasza:
Jobb mint ha naphosszat ovodak mellett lebzselne...
2011. aug. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
csak bemegyek, körül nézek, néha iszom egy kicsit, ha találok egy csajt, aki tetszik, odamegyek hozzá, bepróbálkozok nála...
2011. aug. 22. 12:06
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért? Harminc évesen tilos bulizni, meg diszkóba járni? Én 35 vagyok, és ha bulizunk a haverokkal, szabályosan spaklival kell levakarnom a 18-22 éves csajszikat magamról. És akkor nehogy már én legyek a hibás...
2011. aug. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 bix ***** válasza:

ott szerintem senki nem akar barátnőt találni:) vagy ha a barátnő fogalmába belefér hogy 1-2 futó kaland után a klasszikus "majd hívlak" koptatás következik, akkor jah barátnőt keres...


persze biztos van aki élete szerelmét egy szórakozóhelyen ismerte meg, és van már vagy 3 gyerekük, de ez elhanyagolható kisebbség. nem könyvtárba járunk kvázni, és ált nem a itatjuk le szórakozóhelyen a lányokat azért mert életünk szerelmét, gyerekeink leendő anyját látjuk benne:D

2011. aug. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Csak nálam az a helyzet hogy a haverjaimnak mindnek felesége, gyereke van, nekem sehol semmi, ezért egyedül járok ilyen helyekre.

Amugy meg csak olyan csajokhoz megyek oda, akik értelmesebbnek látszanak, illetve rövid megfigyelés után rájövök, hogy nem mászik rá minden srácra...

2011. aug. 22. 12:12
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha neked ez az életmód megfelel, akkor nekem is:)
2011. aug. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Megtilt9otta valaki? Amúgy meg ma már ez teljesen szokványos, nem úgy megy, hogy x évesen ezt csinálsz, y évesen emg amazt,. mert sokminden nem úgy alakul, mint ahogy az ember előre elvárja.
2011. aug. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Eleve az nem normális, hogy valaki diszkóban akar komoly barátnőt találni.
2011. aug. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!