Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez mind rövid idő alatt...

Ez mind rövid idő alatt alakult ki, mit lenne érdemes tenni? Lehet hogy bekéne feküdnöm egy pszihiátriára. Elölröl akarok mindent kezdeni. Pedig mindig csak mentem elöre, de most csapdába estem.

Figyelt kérdés
szakítás,magány,depresszió,saját halálomon gondolkodok, tele vagyok hibákkal,céltudatlanság,döntésképtelenség,nem tudok kiigazodni magamon,nyomás alatt hogy változtatnom kéne,lemondás a kedvenc dolgaimról,munkahelyi teljesítmény csökkenése,alvatlanság,fölöslegesen szórt pénz, A sok gondolkodással ezt értem el hogy beismertem mindezt magamnak.
2013. márc. 8. 18:36
 1/1 dani900 ***** válasza:

Nagyon jó úton haladsz.

Csakhogy ez az út mondjuk 10 km és te csak most léptél rá, és eddig mentél mondjuk 20 métert.

DE ez nem negatívum!

Van aki egész életében a rossz úton halad!

Kérdezd meg magadtól ki az erősebb:

TE vagy a FÉLELMEID?

amúgy amit eddig csináltál, azt hívják pótcselekvéseknek, gyakorlatilag, mint a drog.


Elsőként megnézheted ezt: http://www.youtube.com/watch?v=4A2OERb5ZnA, nyugodtan teljes odafigyeléssel, akár más videóit is megnézheted, sokat tudsz tanulni belőle.


elárulom, nélküle én sem lennék sehol, főleg önbecsülésem nem lenne, se önbizalmam. És könyveket sem szégyen ám olvasni tőle.

2013. márc. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!