Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy nagyon...

Miért van az, hogy nagyon ideges leszek egyes emberek társaságában? (többi lent)

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem h pl.: egyszer bementem egy osztályterembe ahol kb 4 gyerek volt és remegő kézzel jöttem ki a teremből. Vagy amikor kimegyek a táblához akkor elfelejtek számolni még 2 számot se tudok összeadni vagy kivonni.Meg volt már olyan, hogy annyira ideges voltam egy embernek a társaságába, hogy azt hitte, hogy haragszok rá pedig csak ideges voltam a környezetében és azért viselkedhettem úgy kivülről mintha haragudnék rá. Ilyenkor mindig egy képzeletbeli falat húzok magam elé és nem tudom lerombolni akárhogy is szeretném. Nincsenek valami jó praktikák vagy ilyesmik amivel oldhatnám ezt a feszültséget?
2013. márc. 8. 19:08
 1/2 Clau555 válasza:
velem ugyanez van sokszor,csak izzad a tenyerem.. szerintem megfelelési gondjaid vannak.. csak magadon tudsz segitteni:)
2013. márc. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 dani900 ***** válasza:

Ennek valami belső elfojtott oka lehet, ha vagy elég bátor, elmész pszichológushoz, nem kell tőle félni, az ő dolguk csak annyi, hogy kielemezzék a problémádat, és javaslatot tesznek, hogyan tudsz magadon segíteni, miután magadtól nem tudsz rájönni(nem szégyen, valszeg nevelési problémáid voltak/vannak, nem kaptál használható érzelmi nevelést, ez a szüleid hibája, amit csak te tudsz kijavítani, ha van aki elmondja hogyan)


Ja ha esetleg nyugtatót, vagy gyógyszert akarna felírni hagyd ott azonnal, és keress egy másik orvost, aki lelkiismeretesen dolgozik, és figyel rád, nem pedig tüneti kezeléssel akarja letudni a dolgot.

2013. márc. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!