Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Depressziós vagyok? (kérdés...

Vad-Ász kérdése:

Depressziós vagyok? (kérdés túl rövid, magyarázat hosszú)?

Figyelt kérdés

Tüneteim:

--nehezen alszom és ébredek fel

--a halálra és az öngyilkosságra is goldoltam már(1-2szer ----megprobáltam átszurni az ereimet egy kis medállal ,de nem volt éle igy csak 2napig piros volt a helye)

--ideges vagyok

--keveset beszélek az osztálytársaimmal(inkább magamba zárkózok mostanában)

--3-4 nap alatt lefogytam (és nagy rám a nadrágom egy önyilvel)

--könnyen kifáradok

--a hátam a sok üléstől ,, álástól elkezd fájni a vállammal együtt

--félek(mert rugdosnak és ütögetnek a buszon)((suliba busszal járok))

*

*

*

15/f

:(



2013. márc. 8. 21:34
1 2
 1/18 dani900 ***** válasza:
100%

Ezek nagyon komoly problémák.

Az okot kell megszüntetni....

Az ok pedig az amit utolsónak írtál....

Csak akkor oldódik meg a problémád, ha szembenézel a legvadabb félelmeiddel is, ha kiállsz magadért, és vállalod a következményeket( visszarúgsz, ezután vagy megvernek, vagy nem, de ha nagy sérüléseket okoznak följelented őket, és ezt előre is közlöd velük), VAGY , elmondhatod azt is nekik, ha rugdosnak, feljelented őket zaklatásért, és ha másnap is megteszik, tényleg jelentsd fel őket, mert különben soha sem fognak komolyan venni.


Tudom, hogy ezek kőkemény dolgok, de pont ma tettem meg én is egy olyan dolgot amit már hónapok óta halogatok, a torkomban dobogott a szívem, de megtettem... és este belenéztem a tükörbe, és magamra tudtam mosolyogni, őszintén büszke voltam, a világ legjobb érzése, amikor győzöl egy ekkora félelem felett.

2013. márc. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

egy évvel idősebbek nálam és sujra meg magasságra is nagyobbak

eszembe jutott hogya busztársaságot vagyis inkább a buszsoffőrt jelentem fel ,, mert nem figyeli mi a kibebaxott fene történik a buszon.

ha meg visszaütök vagy10-en jönnek ellenem.

ha meg feljelentem őket akkor is én baszok rá.

igyis ugyis én sszivom meg.

ugyhogy most az egyik haveromra hallgatok és a másik busszal megyek mert azon nincsenek fenn.

2013. márc. 8. 22:06
 3/18 dani900 ***** válasza:

igen, ezek bizony nagy problémák.

De had mondjak valamit: ezzel, hogy bántanak a saját gyávaságukat bizonyítják be, mert ilyenkor mindegyik bizonyítani akar a másiknak, furcsa de ez igazából nem ellened szól, te csak egy eszköz vagy számukra.

Ezek önbizalomhiányban szenvednek, és attól félnek, hogy ez kiderül, és ezt azzal próbálják kompenzálni, hogy egy vétlent, náluk gyengébbet, ahol nincs kockázat, bántanak.


Amint szembekerülnének egy velük azonossal, vagy erősebbel, egyből meglátszana, hogy milyen fából vannak, mindegyik kis nyusziként futna amerre lát.


Figyeld meg, akinek tényleg van önbizalma, azt nem merik bántani, viszont ő sem bánt gyengébbeket, hiszen tudatában van, hogy mire képes, nincs szüksége folyamatos bizonygatásra, ez mindig a gyengékre vall.

2013. márc. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 dani900 ***** válasza:
75%

ja amúgy had reagáljak:


te szívod meg??

Ez nem szívás?

Mi a jobb, egyszer szembenézni velük(nem visszaütni, mondjuk hanem feljelenteni) és győzni a gyávák fölött, vagy hagyni még egy pár évig, had gyúrjanak, mint a rétestésztát?

2013. márc. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

meglehet hogy feljelentem oket.

de kapttam egy tanacsot egy masik 1evvel idosebb haveromtol aki aszonta hogy ot is ugyanigy piszkaltak,,,,es a masik busszal jart es nem beszelt senkivel,masodikban meg megszolalt.

aszonta csinaljam en is ezt.

ugyogy most a masik busszal jarok suliba

2013. márc. 9. 10:56
 6/18 A kérdező kommentje:
amugy meg csak a buszon es a sulinal a buszmegalloban basztatnnak mikor varom a buszt.itthon nem szolnak hozzam sem.
2013. márc. 9. 10:58
 7/18 dani900 ***** válasza:
76%

Ha felakarod jelenteni őket, mindenképp először figyelmeztesd őket, mondjuk hazafelé a buszon, mond azt, ha folytatjátok holnapra meglesz a feljelentés(majd tényleg tedd meg, ha nem hagyják abba).

Fontos, hogy választás elé állítsd őket, és mivel gyávák, valószínűleg elég ennyi is, ha viszont nem elég, az azt jelenti, hogy nem hisznek neked, ekkor viszont nagyon fontos, hogy megtedd, mert utána már más helyzetekben is ez fogja eldönteni, hogy mennyire vagy szavahihető, mekkora a becsületed.

2013. márc. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

meg akarok halni

pocsek az eletem

/Life is SUCK and die/

2013. márc. 20. 18:13
 9/18 anonim ***** válasza:
Sajnos ilyen a világ, ha debilekkel vagy körülvéve.Tudom , mit érzel, de egyre erősebb bennem az a tudat, hogy csak az agresszió lenne megoldás a problémára.Mármint, hogy ők megkapják ami nekik jár.
2013. márc. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

De kik ők és mér rugdosnak??

nekem nem szoktak vadidegenek odajönni csak úgy rugdosni.

osztálytársak, évfolyamtárak? mikor és mért kezdtek el rugdosni?

2013. márc. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!