Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hová lettek a barátaim?

Hová lettek a barátaim?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok .2 éve én voltam az ugynevezett "bandavezér" tök jó volt minden, minden nap kint voltunk a haverokkal és a barátokkal a pályán vagy valahol. íelmentünk mindenhova, azonban jött a továbbtanulás. Mindenki máshová ment,én maradtam a közeli gimiben. A barátaim akik hétvégente hazajártak nem hivnak, nem akarnak találkozni velem,én pedig gyakran látom őket együtt. elhívtam a "legjobb barátnőmet" hogy ráér -e egy kicsit beszélgetni.... azt mondta nincs otthon, vásárol. (közben kint volt a pályán a haverokkal). A gimiben először tök barátságos volt mindenki és énis, az első félévben sokhelyre jártunk az új osztálytársakkal,, azonban második félévre már átnéznek rajtam . A pasimmal nemrég szakitottunk ami 2 évig tartott, szóval én vagyok most az egyetlen akinek nincs pasija, megértem a barátnőimet...valamit nagyon elrontottam... de mit?:(
2013. márc. 9. 16:43
 1/2 dani900 ***** válasza:

Az a probléma, hogy csak azt írtad le mik történtek, szárazon érzelmek nélkül. Így senki nem tud segíteni, írj egy kicsit arról mit éreztél, mit tettél azért, hogy megmaradjanak a barátságok, hogyan álltál hozzájuk, és ők hogyan álltak hozzád.

Ötleted sincs miért történnek ezek a dolgok?

2013. márc. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A volt barátaid ismernek leginkább! Ők tudnák megmondani, hogy mi a baj veled. Kérdezgesd végig őket, valamelyikük majdcsak megmondja! :)

Ha jófejek, akkor biztos segítenek, ha kéred őket! ;) Csak aztán háláld is meg, mert valamit nagyon elcseszhettél, hogy így elfordult tőled mindenki! :/

2013. márc. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!