Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nincsenek barátaim. Hogyan...

Nincsenek barátaim. Hogyan tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés
Most vagyok nyolcadikos és nem tudok egyetlenegy olyan embert sem mondani akivel barátok vagyunk. Nem azt mondom hogy nem szoktam beszélgetni az osztálytársaimmal mert az osztályba szinte mindenkivel jóba vagyok ( kivéve 1-2 gyereket ) és szoktunk nevetgélni, beszélgetni de olyan igazi barátom akire mindig számíthatok vagy akár egy hétvégén elmenjünk valahova a városba nincsen. A nyári szüneteket is azért utálom mert egész nyáron itthon szoktam poshadni és a szüleimen kívül senkivel nem beszélek. Ugye ősztől új suli és ott lenne lehetőségem barátokra szert tenni de mivel elég nehezen nyitok mások felé ezért valószínűleg ott is az lesz mint itt. Ezen hogyan tudnék változtatni?

2013. márc. 7. 19:14
 1/2 anonim válasza:
41%
Hm bizony ez elég nehéz helyzet , nekem erröl személyes tapasztalatom nincs mert pl ma is a volt osztálytársaimmal lógok de persze a mostani osztálytársaimmal is egyaránt , ezt nem lehet csak úgy megtanulni , hogy "jó fej" legyél ...csak egy példával élve...középsuli: jött az osztályunkba egy gyerek ugye alig ismert valakit basztatni nem basztattuk de nagyon senki nem beszélt vele hanem ő hívta fel magára a figyelmet....szóval te is próbáld meg felhívni magadra a figyelmet...most nyilván arra gondolsz hogy hogyan is tedd ...nagyon egyszerű isolába jársz és fogsz járni ...rongálj törj össze dolgokat a suliba :D de komolyan lehet hülyén hangzik de ezzel így simán belehet illeszkedni ha látják hogy állat vagy :D lehet a lányok nem fognak kedvelni azokkal azzal kell foglalkozni ha már eléggé "népeszű" vagy dobj ki valamit az ablakon törj össze néhány szekrényt, jó ne ezzel nyiss az első nap de ha látod , hogy ugyan az a helyzet mint régen próbáld meg ezt...légy állat és jófejnek fognak tartani ...ez csak az én véleményem de erre én példát is láttam szóval ezzel simán beleht illeszkedni..remélem tudtma segíteni : )
2013. márc. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy 7 évvel ezelőtti kérdés, de nem tudtam szó nélkül hagyni. Ez borzalmas tanács volt 1-es, már ne haragudj. Ennél sokkal érettebb módon is lehet barátokat szerezni, ráadásul ha a kérdező egyáltalán nem ilyen személyiség és ezzel hívja magára a figyelmet, akkor nem önmagáért, hanem egy ál-valakiért fogják kedvelni. Ja, és nem feltétlen úgy kell barátokat szerezni, hogy felhívod magadra a figyelmet. Odamész valakihez, elkezdtek beszélgetni, ha szimpatikusak vagytok egymásnak előbb-utóbb úgyis kialakul a barátság.

Nagyon remélem azóta rájöttél erre.

2020. szept. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!