Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok ilyen? Sajnos...

Miért vagyok ilyen? Sajnos nagyon ingerült és bunkó vagyok mostanság.

Figyelt kérdés
Nem tudom miért akaratom ellenére lány létemre rengeteget káromkodok.Mit tegyek, hogyan tudjak ezen változtatni? Próbáltam már olyat, hogy megfogadtam, hogy kedves leszek és nem fogok csúnyán beszélni az nap de nem sikerült.

2013. márc. 9. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Másokra vetíted ki az egyéb kezeletlen problémáidat.
2013. márc. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Sajnos a szüleid hanyag nevelésének vagy a rossz társaságba való keveredésnek köszönheted. Én ha kiskoromban csúnyán beszéltem egyből rám szóltak, hogy szégyelljem magam ilyen csúnyán nem szabad beszélni. De változtatni mindig lehet, csak idősebb korban már nehezebb, mert berögzül az emberbe, akaraterő kérdése az egész ez viszont csak rajtad múlik, hogy mennyire vagy erős. 21F
2013. márc. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem a szüleim miatt mert ők szigorún neveltek/nevelnek büszke vagyok rájuk ahogy felneveltek.Előtük egyáltalán nem beszélek csúnyán ha meghallanák nagy kiborulnának. Leginkább az iskolában vagyok ilyen..úgy érzem, hogy ott nem lehetek önmagam és már hozzá szoktam, hogy ott úgy viselkedem. Utálom azt az énem amilyen a suliban vagyok..a tanárok sem kedvelnek, sőt kifejezetten utálnak és ez nekem szörnyen esik. Minden körben (családikörben, barátikörben és iskolában) máshogy viselkedem és nem tudom miért..nem tudom milyen az ha önmagam vagyok.
2013. márc. 10. 13:44
 4/5 anonim válasza:
Ez a tipikus csorda ösztön jelenség, amikor egy társasághoz próbálsz alkalmazkodni, így beilleszkedni a társaságba. Nos több megoldás is lehetséges, egyik az, hogy megpróbálsz nem csúnyán beszélni a barátaid társaságában, szerintem ők sem szólnának be amiatt, hogy nem beszélsz csúnyán, a tanáraiddal pedig mindig tisztelettudóan viselkedj elvégre ők az idősebbek és mégis ha egyszer elkönyvelik, hogy ez a lány buta, tiszteletlen, akkor nagyon nehéz változtatni a véleményükön. Tényleg minden csak a belső erődön múlik, koncentrálj és higgy benne, hogy sikerülhet. Én hiszek benne, hogy ha akarja az ember, akkor bármire képes lehet és te is bármire képes vagy! 21F
2013. márc. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot :) Ez segített egy kis erőt adni a holnaphoz.
2013. márc. 10. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!