Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyi lehet éjszaka egy...

Mennyi lehet éjszaka egy lakatlan lakásban a hőmérséklet mostanság pesti társasházban? Nappal 14 fok volt pár napja Fütés nélkül kérdem

Figyelt kérdés
2012. febr. 5. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Szted mennyi?
2012. febr. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

mínuszba átmegy


mi a kutyák vizét a kazánházba tettük be, fával tüzelünk és csak annyi a szellőzése a helyiségnek hogy az ajtón ki van vágva egy nagyobb lyuk ami gumival be van fedve, hogy betudjanak menni, de reggelre víz mindig megfagy


remélem érthető volt amit írtam

2012. febr. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Lakástól függ. Milyen a tájolása, mennyire veszik körül más lakások. Mi egy dny-i tájolású panelban lakunk, két oldalról lakás van, a harmadik oldalról zárt folyosó (tehát ott is meleg van), a negyedik oldalon egész délután süt be a nap. Szilveszterre elutaztunk, amikor visszaértünk, 20 fok volt a lakásban úgy, hogy egy hete nem volt fűtés. Most se menne 15 fok alá.

Az általad említett lakásban valahol -5-10 fok között lehet a hőmérséklet.

2012. febr. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Attól félek nehogy elfagyjon a radiátor. Hópihére tettem a radiátortekerőt remélem igy nem fagy el kiakartam menni még pénteken de nagyon rosszul voltam és nem mentem felvenni a fütést holnap megEk remélem nem lesz baj. Mellettem egy szomszéd szélső lakás alul felül laknak fütenek.keleti fekvés
2012. febr. 5. 21:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz a radiátornak, ha a lakást fűtött lakások veszik körül, nem hűl le. Évekig béreltem Pesten lakást, de hétvégére (általában már csütörtökön) mindig hazamentem a szüleimhez, és lekapcsoltam a fűtést. A legnagyobb mínuszokban sem volt 15 foknál hidegebb, amikor hétfőn visszamentem.
2012. febr. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1 és 8 fok között.kizárt hogy mínuszba menjen.
2012. febr. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!