Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Nem korai mostanság megvenni...

Nem korai mostanság megvenni karácsonyra a fenyőfát? Pincében tudnánk tárolni, ott nem fog tönkre menni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 11. 00:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem korai. Mi már megvettük. Ugyis kivágják már, mindegy, hogy hol áll. Nálad vagy az eladónál. Mi minden éven ilyenkor vesszük, és mindig gyönyörű karácsonyra! Nyugodtan vedd meg!
2010. dec. 11. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
az a fajtától is függ, hogy mennyire bírja.
2010. dec. 11. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
szerintem még ráérsz, én úgy vagyok vele, inkább az árusnál álljon, mint nálam.
2010. dec. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem nem mindegy, hogy az árusnál áll vagy nálad, mert a szépeket viszik el leghamarabb.Azt szeretnéd, ha a maradék maradna a kérdezőnek???? Hidd el, én tudom, mi megvettuk már dec.6án, és minden éven ilyenkor vesszuk, és nekunk van a leggyönyörubb karácsonyfánk az összes rokon közül :)
2010. dec. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Rendben. Akkor megveszem ma, aztán meglátom, hogy bírja. Próba cseresznye :P
2010. dec. 11. 10:29
 6/11 anonim ***** válasza:

érdemes a szabadban tartani, akkor marad meg a legjobban.

tedd ki a teraszra, vagy ha van, akkor az udvarra.

2010. dec. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem romlik meg,csak olyan helyre tegyed ha udvaron laksz hogy kecskék neférjenek hozzá mert nagyon szeretik,szép Karácsont.Cucko
2010. dec. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ugyanakkori tényleg mind, csak az árusok még pakolják is sok helyen minden nap, az jobban megviseli, mint a pincében állás. :D

És tényleg elviszik a szépeket. Bár mi inkább vettünk egy műfenyőt és nincs ilyen gond. Nem ugyanolyan, de nincs macera és olcsóbb is. :/

2010. dec. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

ikeában ezer Ft ért lehetett most kapni normann fenyőt, nagyon jó az illata, meg minden.


pár éve vettem műfenyőt, de annak sajnos nincs meg az a hangulata. mondjuk a műfenyőkből nem a zöldek tetszenek, hanem a fehér, vagy ezüst színűek.

2010. dec. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Szerintem korai.

Ha december 26.-án veszed,megkapod féláron...

Január hatodika után még fizetni sem kell érte.

2010. dec. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!