Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » éreztetek már így valaha? Mit...

éreztetek már így valaha? Mit csináltatok?

Figyelt kérdés

nincs munkám,nincsenek barátaim, családom is csak jelképesen, nem lehet semmim, minden gondot én cipelek, és nyomja a szivemet és lassan összedől mint egy kártyavár, és nem bírom tovább, el akarok tűnni, senki sem szeret engem, mindenki azt szereti aki rossz hiába mondok én akármit, senki sem hisz nekem, mindenben én vok a rossz, kibeszélnek, olyat mondanak ami nem igaz, rámzúdul minden, minden csak gond nekem, úgy érzem összedőlök, legszívesebben csak ülnék egy sötét szobában a sarokban, várom a segítő kezeket, zuhanok lefele, és nem fog meg senki, nem látom hogy nyúlna valaki értem hogy felhúzzon, mert kellek neki, és ÉN kellek, nem a haszon. kiabálok egy sötét szobában, de fel se néz senki, a lelkem tombol, és zokog, de muszáj azt mutatnom hogy boldog vok, amikor legbelül meghalok.

ezt érzem, mi a véleményetek erről? hogy kezeljem a helyzetet?


2013. márc. 10. 19:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Beszélj róla, én ha gondolod meghallgatlak mert nincsen túl jó kedvem nekem sem :(
2013. márc. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
de ha beszélek róla akk is ugyanolyan marad, senki se tud rajtam segíteni:((((
2013. márc. 10. 20:02
 3/14 anonim ***** válasza:
Találnod kell olyan embereket, akiket szeretsz és ők is téged!
2013. márc. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Pontosan milyen munka az ami téged érdekel?

És mit tettél annak érdekében, hogy abban a munkakörben el tudj helyezkedni?

2013. márc. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
semmi munka nem érdekel, nincs szakmám se. dolgoztam gyárakban, azt szerettem is. de nincs felvétel. többször megkérdeztem. van 1 olyan ember akit szeretek, a pasim, csak se nála se nálunk nem lehetünk, ezért csak csavargunk a városban. az ő szülei idősek, és ahelyett hogy a saját gondjukat oldanák meg az én életembe vájkálnak, kitalálnak dolgokat, ami nem is úgy volt, pletykásak, addig se kell az ő gondjukkal foglalkozniuk. az én szüleim meg a pasimat nem bírják. szal csak együtt lógunk a városban, komolyan ki akar ilyen életet?
2013. márc. 10. 20:14
 6/14 anonim ***** válasza:
most lehet kicsit szemét leszek, de amúgy én ezért határoztam el, hogy olyan fiút keresek, akinek már van saját lakása. De ha szereted akkor emiatt ne szakíts vele, lehet, hogy ő előbb tud önállósulni mint te.
2013. márc. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szóval tudod, hogy ez az élet nem jó neked, de nemi s akarsz ez ellen!?

Vagy is nem teszel semmit, hogy legyen saját kereseted amin bérelj egy lakást ahol együtt lehetsz azzal akit szeretsz.


Vagy hogy gondolod? A párod keresőképes egyáltalán? Ő el tud tartani kettőtöket?


kérlek ne vedd sértésnek, de én úgy veszem ki a szavaidból, hogy szeretitek egymást de mind a ketten azt várjátok, hogy a sült galamb a szátokba repüljön.

2013. márc. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
néztünk munkahelyet, hiszen mást nem csinálunk. de mindenhol az a szokásos duma, hogy adatait felírtuk majd telefonálunk ha lesz munka. mindenhol ezt mondják, a városban mindenhol fel vagyunk írva, de nem szólnak hogy lenne munka. mi is önállósodni akarunk, de a munkanélküliség miatt képtelenség. és ez nem a mi hibánk, mert hogy nem akarunk munkát keresni, hanem nem találunk
2013. márc. 10. 21:33
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem rosszul látjátok és ítélitek meg a helyzetet.

Ez igen is a ti hibátok egy bizonyos szinten!


Hogy akartok fejlődni és tartós munkát találni ha még szakmátok sincs?

A semmivel nem lehet érvényesülni a mai világban.

Tudtommal 2-3 szakma kitanulását ingyenesen biztosít minden magyar polgártársnak az államunk.

Ma már a takarításhoz is végzettség kell, a pénztáros munkához is iskolázottság kell.


Az a durva, hogy így is nőtt a munkanélküliség, És pont ezért, előbb alkalmaznak olyan embert, akinek legalább egy szakmája van mint akinek egy sincs.


Áldozatokat kell hozni a jobb életért cserébe.

Ilyenkor félre kell tenni azt hogy "semmi munka nem érdekel"

Neki kell állni kitanulni egy szakmát, mellette elkezdtek munkát keresni abban a szakágban. Hogy mire meg lesz a végzettség el is tudjatok helyezkedni.

Onnantól már lehet függetlenedni és úgy élni ahogy nektek kényelmes.

2013. márc. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
nem ingyenes a képzés.
2013. márc. 11. 11:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!