Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mitöl sirok már 1hónapja...

Mitöl sirok már 1hónapja mindennap?

Figyelt kérdés
Egy hónapja mindennap sírok ,hogy miért azt nem tudom,úgy érzem,hogy senki nem foglalkozik velem senkinek se számítok és,hogy nem szeret senki:( borzasztó érzés:( reggel felkelni sincs kedvem és nekem már úgy érzem minden mindegy Fogalmam sincs, hogyan bírom tovább, de a halált megváltásnak érezném jelenleg nincs senki akivel megbeszélhetném a problémáimat. 18/L

2013. márc. 10. 21:49
 1/4 szántóvető ***** válasza:
barátok,társasági élet,ezekre szükséged van(és ha depis vagy akkor pszihológusra is)
2013. márc. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mostanában nekem is depressziós időszakom van, pedig vannak barátaim, akikkel megoszthatom. Ebben az átmeneti időszakban sokan vagyunk így, akik rosszul viselik, majd ha kisüt a nap, többet lehet járni a szabadba és elmúlik az egész. :) Engem ez tart pozitívan, ha épp nem vagyok mélyen. 19/F
2013. márc. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
ne aggódj.. nem vagy egyedül :( de én sem értem ezt, és én sem tudom megszüntetni.. de már nagyon elegem van
2013. ápr. 21. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sajnos elég sokan vannak így ezzel... Néha én is, bár már kezdek jobban lenni. Eddig gyógyszerfüggő volta/vagyok. Próbálok leszokni... Ez miatt mindenkit elvesztettem. Szóval én saját hibámból vagyok egyedül...

Ha gondoljátok nekem írhattok. Szívesen meghallgatok mindenkit és ha tudok segítek! :)

2013. ápr. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!