Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Sok stressz ellen mit tegyek?...

Sok stressz ellen mit tegyek? 16/F

Figyelt kérdés
Nagyon sokat stresszelek, főleg amikor unatkozok mindig találok valamit, ami miatt aggódjak. Valamikor iskola, tanulás miatt, valamikor egészségügyi dolgok miatt, mit tudnék tenni? Nem akarok ennyit stresszelni.
2013. márc. 11. 18:04
 1/3 schocko ***** válasza:
0%
Olvass Márait!
2013. márc. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
régen én is ilyen voltam, csak lány változatban, de mára már nem érdekel, lenyugodtam
2013. márc. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 KZitus válasza:

Szia!


Érdekes a helyzeted. Általában azok stresszelnek, akiknek sok a tennivalójuk és nem érkeznek mindent elvégezni, de nem is akarnak egy-egy feladatra nemet mondani.

Bármi okozza is a stresszt, nyugodtan fordulj a szüleidhez, és a barátaidhoz segítségért. Miért? Mert tanulmányokból kiderül, hogy az érzelmi támogatás csökkenti a szív, az erek és az immunrendszer károsodását, mely fokozott stressz természetes velejárója. Ez a megállapítás összhangban van azzal, amit a Biblia ír:" A szív aggodalma meghajlásra készteti az embert, a jó szó pedig megvidámítja" (Példabeszédek 12:25)

Amikor úgy érzed hogy "a szív aggodalma" nyomaszt, a barátaid talán egy jó szóval buzdítanak. Lehet, hogy éppen erre van szükséged, hogy túljuss a nehézségeden.

2013. márc. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!