Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek a stressz ellen?

Mit tegyek a stressz ellen?

Figyelt kérdés
Sokat sírok, az idegességtől remegek, sokat fáj a fejem. Keveset eszek,sokszor nincs étvágyam. Alapból elég soványka vagyok 158cm/39-40kg szerintem fogytam is. Nem eszek sokat. Finnyás is vagyok meg valami sok pénz sincs kajára, itthon nincs normális kaja csak zsömle ilyenek. Erre most mondhatjátok azt hogy jajj a finnyás, de az undortól kiütéses leszek stb. Tesóm is sokszor felidegesít, szüleim elváltak, anyum sokat kiabál velem.Kb a héten ettem párszor büfébe péksütit.Itthon meg gumicukrot kicsi csokit esetleg egy zsömlét meg szerdán 4 picike bundáskenyeret. Szóval szerintem fogytam is. Ha megemelem a kezem remeg. Nagyon gyenge vagyok,sportolni se sportolok. Még elsősegélyen újraéleszteni se tudtam mert nemtudtam lenyomni a babát.. A szobám se az a megnyugtató környezet.Foltos a fal, sok a bútor, pici a hely, nincs rendes íróasztalom, ahhoz székem... Mit tanácsoltok min változtassak? Vagy miket kerüljek el?

2013. márc. 9. 13:43
 1/6 A kérdező kommentje:
14/L
2013. márc. 9. 13:46
 2/6 anonim válasza:
66%
Nálam ez pont fordítva van 155cm/53-55kg vagyok és rettentő kövérnek érzem magam, de nem tudok leadni belőle, már állandóan ennék és már fáj a gyomrom... :/
2013. márc. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel elég zilált körülmények között élsz, ezért nehéz lesz rajta változtatni, mert alapból a környezetet kellene "átrendezni"... De sokat segíthet, ha van, akivel beszélgethetsz ezekről. A sírástól gondolom csak még jobban begörcsöl a fejed, próbálj meg relaxálni
2013. márc. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sajnálom a helyzetedet.

Muszáj hogy legyen olyan hely, ahol meg tudsz nyugodni, ahol jól érzed magad. a szobád átrendezése sokat segítene szerintem. vigyél ki mindent ami nem kell, ami zavar. legyen bent minél több szőnyeg, minél puhább ágy, hangulatos kislámpák. rendezd úgy ahogy neked a legjobb. gyertyák füstölők sokat javítanak a szoba hangulatán.


A finnyásságod szerintem nem finnyásság, csak a szervezeted mást kíván. Egyszerű jel arra hogy egyél rendesen. Ami rossz anyagi helyzetben élőként sajnos nehéz. Próbálj zöldséget gyümölcsöt enni, igyál sok kakaót az kis erőt ad és talán hízlal.

Anyukáddal meg beszélned kellene, hogy akármennyire is nehéz, de meg kell értenie hogy még csak 14 éves vagy, és neki kell gondoskodnia rólad. Olyan ételt kellene adnia amit kíván a szervezeted, együtt átrendezni a szobádat a te ízlésed szerint, és nem ordibálni, hanem megbeszélni a dolgokat.

2013. márc. 10. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szia, talán valakivel beszélgethetnél róla talán meg tudna nyugtatni. Ha érdekel téged én szívesen beszélgetnék.

14/F

2013. ápr. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2013. ápr. 11. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!