Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tennétek, ha ilyen undok...

Mit tennétek, ha ilyen undok lenne egy jó barátotok?

Figyelt kérdés

Egyik lány ismerősömmel nem rég elttünk jóba.Kedves illetve aranyos lánynak ismertem meg.Facen egy ideje ismerősöm,nemrég meghívtam a szülinapomra és örömmel ejött. :) Most a napokban megbeszéltük h elmegyünk vásárolni rám írt facen,h van-e kedvem elemmni én írtam,h igen és mikor lenne jó.Aztán nem írt semmit írtam neki egy sms-t,h megfeledkeztél rólam lányzó? Erre nem írt semmit.

Majd láttam h fent van chaten rá írtam és azon nyomban lelépett.Aztán hagytam,mert nem akartam,h úgy jöjjön ki,h zakatom...(Eddig ilyen még nem fordult elő,h 3x rá írjak)egyáltalán nem nyomutam meg amúgy is kölcsönös volt a barátság.Aztán ma döbbenten láttam,h minden előzmény nékül letiltott facebook-ról.Legalábbis nem tudok egyáltaán rá menni az adatlapjára,még a képét sem látom...Ugye ez letiltás? Semmi okot nem adtam erre hisz szeméyesen nem is beszéltünk,max vmi pletyának lehet az áldozata.De Őt nem beszéltem ki senkinek max vki vmi rosszat mondhatott rám mögöttem,vagy már én sem értem...Ráadásul Ő 23 éves nem a pletyikre kéne adnia,de lehet ez marhaság,h pletykára gondolok,de hát mi más leehtne?Vannak közös ismerőseink így lehet össze futunk...Ti mit tennétek ilyenkor? Szerintetek miért csinálta ezt?


Köszönöm!



2013. márc. 13. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
hallod ez eléggé gáz hiszen tényleg nem tudod mi válthatta ki lehet hogy van egy pasija és az ismer téged és kibeszélt előtte és lehet azért de amúgy nem kell ilyeneken agyalnod le kel szarni az ilyet most amúgy sem tudsz neki mit csinálni vannak jobb barátnőid is gondolom :D
2013. márc. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát gáz,igen fura...


Elvieg van barátja,de nem tudom ki az.. :O


Talán van jobb barátnőm is,de őt is annak hittem..:S

2013. márc. 13. 19:12
 3/7 A kérdező kommentje:
Na,de fogunk még talizni és ilyenkor még én érzem magam kínosan,mert nem tudom,hogyan reagáljam le.(Amúgy is szégyenlős,vissza húzodóbb típus vagyok...)
2013. márc. 13. 19:14
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne törődj a dologgal. Hiszen te nem tehetsz semmiről, akkor miért kéne kínosan érezned magad??? Mosolyogj rá és ne ijedj meg a dologtól. Én is nemrég csalódtam egy barátnőmben és végül rájöttem, az a leglogikusabb, ha nem gyötröm magam az ilyen kérdésekkel. :)
2013. márc. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4-es válaszoló:Köszönöm szépen! :) Azért,mert zavarba jövő típus vagyok és nehezen kezelem az ilyen konfliktusokat azért...
2013. márc. 14. 18:35
 6/7 anonim válasza:
100%
Ez a lehető legrosszabb eset, amikor azt se tudod mit hibázol, vagy bocsánatot kérnél(bár azt se tudod miért) de nem tudsz, mert letiltott. Na így elhagy, nem biztos hogy ő egy igaz barát. De mindenképpen beszéljétek meg, azaz próbáljátok megbeszélni. Vagy próbálj a viselkedésére magyarázatot kapni.:)
2013. jún. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Utolsó:Végül kiderült,h nem letiltott,hanem Ő lett letiltva faceről...


Írt egy jó pár hete,h elnézést h nem jelentkezett,de így úgy sok a dolga...Nem tudom miért ilyen...Elvileg semmi baja velem...

2013. jún. 21. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!