Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Veletek volt már ilyen?

Veletek volt már ilyen?

Figyelt kérdés

Pl arra gondolok, hogy észrevettétek egy hibátokat, ami sokkolónak tűnt adott pillanatban.

Ma 12 órát dolgoztam, és reggel, mikor jöttem haza, valami fura, üres nyugalom lett rajtam úrrá. Úgy éreztem, hogy amikor nem ilyen "lenyugodtott" állapotban vagyok, rengeteg időt, és energiát fecsérelek arra, hogy másokról véleményt alkossak, ítélkezzek, hogy bizonyos emberekről negatív véleményeket raktározzak el magamban úgy, hogy nem is ismerem az illetőt. Azt vettem észre, hogy kész "történeteket" gyártok, amik csak az én fejemben léteznek, és azokkal "korlátozom le magam" amikor egyébként a dolgok teljesen egyszerűek... se nem ellenséges, se nem pozitív az élet, inkább olyan nyugodt, semleges?

Ezt teljesen "tiszta" tudatállapotban éreztem így, csak nagyon lefáradtam.



2013. márc. 15. 10:13
 1/1 anonim válasza:
konkrétan ilyen még nem volt
2013. márc. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!