Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy a család...

Miért van az, hogy a család után nem iszok használt pohárból, nem eszek az ő evőeszközükkel, de ha barátról vagy idegenről van szó, egyáltalán nem zavar. Más is van így?

Figyelt kérdés
Egyszerűen undorom, ha pl kirándulásra megyünk és viszünk üveges innivalókat akkor inkább nem iszok, csak ne kelljen utánuk..
2013. márc. 15. 23:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel, és én sem értem miért.
2013. márc. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
Kicsit bogaras lehetsz, nem gondolod?
2013. márc. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

Nos, én ezzel így vagyok, azzal a különbséggel, hogy idegen után sem, sőt pláne.

Én ismerem anyámék higiéniai szokásait... Szóval köszönöm, nem. Párommal ilyen gondom nincs.

2013. márc. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
Én a szexel vagyok igy. Családtaggal nem, még a feleségemmel se. De idegenekkel igen.
2013. márc. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ugyan így vagyok,öcsémék és anyám után nem iszom\eszem,annyi különbséggel,hogy idegen után sem...

A haverjaimmal vagy a barátommal nincs ilyen gondom... én sem értem ^^"

2013. márc. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én csak a párom vagy a gyerekeim után iszok a pohárból vagy eszek az evőeszközükkel, csak az övéké nem zavar.
2013. márc. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jó az idegent én sem úgy értettem, hogy tök idegen :D hanem olyan akit ismerek de már nem a barát vagy a haver kategória.
2013. márc. 15. 23:21
 8/10 anonim válasza:
Én is igy vagyok
2013. márc. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én senkinek a használt evőeszközét, poharát nem használom, előtte el kell mosogatni mindent.
2013. márc. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én senki után nem szeretem használni, mindig vannak kételyeim a másik higiéniai szokásaival szemben sajnos...
2013. márc. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!