Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hova lett a kezdeti lelkesedés...

Hova lett a kezdeti lelkesedésem? Mi történt velem?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok.

Általánosból, szakiskolába mentem rögtön, ahol 4 év után (2012-ben) letettem a pincér szakmát. Ezután eldöntöttem, hogy leérettségizem, és Főiskolára vagy Egyetemre megyek.


Tehát beíratkoztam egy 2 éves gimis képzésre!


Azóta már a kisujjamból kirázom a felvételi elvárásokat, a pontkalkulátort, és hogy egyes szakokra melyik tantárgyak a befolyásosak.


Szeptembertől egészen januárig hajtottam ( annyira azért mégsem), de félévkor 4 egész lett az átlagom. Elhatároztam, hogy nekem 2013 decemberében már a kezedmbe kell hogy legyen a nyelvvizsga.


Annyira akarom ezt, mint még soha semmit.


Ám mostanában a kezdeti lelkesedésem alábbhagyott. Már nem élvezem az angolórákat, sem a történelmet, nincs kedvem tanulni, de ugyanúgy akarok továbbtanulni, csak valahogy azt várom, hogy az ölembe pottyanjon vagy nem tudom...


Szóval nem megértést várok, csupán tanácsot! Ilyenkor mit tegyek? Volt már veletek is ilyen? Kérlek segítsetek! :(


Minden válaszolónak zöld!



2013. márc. 18. 19:41
 1/2 dani900 ***** válasza:
Valszeg kicsit kiégtél, egy kis változásra lenne szükséged, valamilyen kikapcsolódásra, hogy feltöltsön, és újra meglegyen a lendület.
2013. márc. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
túlhajtottad magadat,most már nem úgy nézel rá mint amit tényleg szeretnél,inkább csak úgy csinálod,pihenjél,lazíts egy kicsit
2013. márc. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!