Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy tudom, illetve milyen...

Hogy tudom, illetve milyen módszerekkel tudom elérni, hogy a lehető legrövidebb alatt, a leginkább kipihenjem magam? Kb 5-6 óra alvással. Gondolok ruházatra stb.

Figyelt kérdés
2013. márc. 19. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:
A néma csönd segít. Ruha? Ilyenkor leginkább semmi. Ja és hideg szoba, csúszós ágynemű.
2013. márc. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Menj el szakemberhez. Pszihológusok tudnak tanítani olyan relaxációs módszert, amivel 20 perc relaxszal helyettesítesz 4 óra alvást.
2013. márc. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én úgy hallottam egy-egy fél óra alvás segít délután. Egyébkęt sokat segit az, ha kimész az utcára vagy parkba és nyugodtan sétálsz eggyet, nézelődsz, utőna felfrissülve tudod folytatni amit félbehagytál.
2013. márc. 20. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
hozzá kell szokni.én hatodik éve csinálom ezt.este 11 körül alszom el,5kor meg kelek..ha többet alszok,akkor már túlalszom magam.:D
2013. márc. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Gyógyszertárban lehet kapni vény nélkül ilyen homeopátiás nyugtatós altatós gyógynövényes gyógyszert. Nagyon kipihenten fogsz ébredni tőle 5-6 óra alvás után is
2013. ápr. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!