Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi van, ha én az emberek...

Mi van, ha én az emberek száját nézem a szemük helyett?

Figyelt kérdés

Azt olvastam, a száj nézése amolyan szexuális dolog, de én valamiért állandóan mások száját nézem, talán azért, mert arra számítok, hogy így jobban értem majd, mit mond (nagyon sokszor van, hogy nem értem mit mondanak).

Viszont soha nem nézek az emberek szemébe, az nekem sokkal-sokkal intimebb, mint a szájra nézés.


Mitől lehet ez? Van ennek valami jelentése?

18F



2013. márc. 19. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:
nem tudom... én megtanultam az emberek szemébe nézni... :/
2013. márc. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
pontosabban én össze-vissza nézegettem, nagyon zavaró volt, hogy nézek valakit. Talán a szociális fóbia miatt alakult ez ki nálam... :/
2013. márc. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én akkor szoktam ezt tenni, mikor teszik egy lány és arra gondolok, hogy szívesen lesmárolnám. Nos, gondolom nálad nem erről van szó! :D Nem tom mér intim ez számodra. Próbálj meg arra figyelni amit mond és akkor nem azon fog járni az agyad, h nehogy a szemébe nézz. A szemkontaktus ugyan is nagyon fontos, úgy tudsz meggyőzödni, h a partner figyel-e rád.
2013. márc. 20. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha épp kettesben beszélgetsz valakivel, vagy társaságban, akkor fontos, hogy a szemébe néz, ezzel jelezve, hogy téged érdekel amit ők mondanak, figyelsz. Ha ilyen tanár, vagy előadást hallgatsz akkor meg zavaró, ha a szemébe nézel, ilyenkor én mindig a szájat nézem.
2013. márc. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igazából akkor érzem kényelmetlennek, hogy a másik szemébe nézek, amikor épp hozzá beszélek. Ha ő beszél hozzám, akkor általában a száját, de olykor a szemét is nézem.

Csak pár ember van, akinek tartósan is szoktam a szemébe nézni, ők pedig leginkább a legközelebbi barátok.


#3: Velem meg pont fordítva van. Akkor nézek „idegen” lány szemébe, ha tetszik :D

2013. márc. 20. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!