Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Iskolával kapcsolatos, aki...

Iskolával kapcsolatos, aki tud segítene (többi lent )?

Figyelt kérdés

Már volt hogy itt írtam ki egy kérdést hogy megfenyegettek az iskolában meg ilyenek . Most nem is magamat féltem hanem az osztálytársaim . Ma az egyik nagyképű csaj odajött hozzám és egy olyan témát hozott fel amitől visszajött néhány borzalmas emlékem és azt mondta én megérdemlem hogy szenvedjek . Ezt nem is érdekel már , mert nekem mondhat bármit én tudom ki ő , és tudom én ki vagyok , és nem nekem kell rosszul éreznem magam hanem neki kellene . Amikor a mellemet ülő lányt kezdte el kérdezgetni ugyanilyenekről , hát az elküldte őt , a csaj pedig elkezdi hogy ne kiabáljon vele mert kapni fog . A fenyegetése egyrészről csak üres , másrészről meg van benne valami . Nem ő lesz aki megver minket hanem egy barátnője ! Ő is osztályunkba jár , és szándékosan fut hozzá hogy ez meg az van , ő meg elkezd kiabálni és fenyegetőzni .

Lehet nem tartják be ezeket a fenyegetéseket , de minden álló nap a flegmázásukat , beszólásaikat kell hallgatni . Mindenbe beleszólnak ( a legkényesebb magánügyekbe is ) , és ha nem adsz nekik válasz megsértődnek .

Az osztály semmit nem tesz ellene , sokan teszik a szépet és nyaliznak nekik . Ritkán hallom hogy valaki szól nekik . Összevissza pletykálnak és kibeszélnek embereket .

Nem tudom mi a teendő mert még a tanárokra se hallgatnak , még a szüleik is hidegen hadják őket . ŐK a legjobbak , legszebbek és aki valamiben jobb náluk vagy ez nem tetszik nekik akkor megkeserítik az életét . Szerintetek ilyenkor mi a teendő ?



2013. márc. 20. 21:52
 1/1 anonim válasza:

szerintem egyszerűen ne vegyél róluk tudomást. mert gondold csak végig! most igazi "nagymanők", na de mi lesz ha vége a sulinak? mire fogják vinni az életben? eladók lesznek a sarki cba-ban? vagy egy gazdag pasik majd eltartja őket? könyörgöm, szánalmas... más tanul, egyetemre megy, karriert épít, ők meg csak nyavajognak, mert apuci nem vette meg az új gucci táskát. a másik fele meg a cigi, alkohol. tudod néha elgondolkozom rajta, hogy vajon én mennyit fogok nevetni rajtuk, mikro 20 évvel hamarabb meghalnak, mert a belső szerveik felmondják a szolgálatot. és a smink, hajfesték! mondhatom tényleg szépek leszek 28 évesen, mikor már az arcuk tiszta ránc lesz, és a hajuk ősz a sok festés miatt...

nos akkor majd meglátjuk ki lesz a "menő". ők, vagy azok, akik tanultak, és nem az alkoholért, és népszerűségélt éltek.

2013. márc. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!