Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Eléggé tele vagyok olyan...

Eléggé tele vagyok olyan dolgokkal amik miatt sírni szeretnék, kicsit lenyugodni, de miért nem tudok semmitől sírni?

Figyelt kérdés
Jó ha tele nyomnám a szemem hagymával sírnék, de az nem olyan sírás lenne. Nem tudok úgy elérzékenyülni, bírom a súlyt, de már sok ez a súly..
2013. márc. 20. 23:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Én lefekvés után szoktam sírni, akkor futnak át az agyamon a dolgok... Nekem szerencsére mindig ment, és inkább azt akartam, hogy már nem akarok sírni, de mégis jön! :S

Már kijöttem ebből az állapotból, úgyhogy boldog vagyok! :) Remélem te is hamarosan rendezni tudod a dolgaidat! :)

2013. márc. 21. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De miért szeretnél sírni? Nem jó az! Nem biztos, hogy meg is könnyebbülsz tőle, van, hogy csak rosszabb lesz! Jó, néha jó, ha jól kisírod magad, de ha nem tudsz, ne erőltesd!
2013. márc. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem pont azért nem tudsz sírni, mert túl nagy a súly! Én is így vagyok ezzel. Néha jót tud(na) tenni, de nem megy. :S

Ha jön valami nagyon rossz dolog, az nálam fel szokta ezt oldani, de máskülönben nekem sem megy. Várni kell, amíg egy kicsit enyhül a nyomás, amit azok a dolgok okoznak, amik Benned vannak, talán akkor menni fog.


21/f

2013. márc. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
okozhatok szerelmibánatot valamelyikőtöknek, ha ennyire szeretnétek sírni :)
2013. márc. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem, olyat nem tudnál xD
2013. márc. 27. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!