Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miert van az hogy ha rosszat...

Miert van az hogy ha rosszat csinalok vagy rosszat mondok es kesobb valaki szembesit azzal amit tettem/mondtam akkor rosszul erzem magam meg elkezdek sirni?

Figyelt kérdés
Oke nem ugy nagyon sirok hanem csak pityergek vagy hasonlo. Nem ertem pedig valtoztatni szeretnek ezen! Mit csinaljak?

#valaszt!
2013. jan. 16. 00:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Olyan vagy mint én. Általában ilyenkor azért sírok mert nem akartam megbántani a másikat.
2013. jan. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Pontosan, en is igy vagyok vele. Es olyan rosszul erzem magam miutan szembesitettek azzal amit tettem :/ amugy lany vagyoj es te?
2013. jan. 16. 00:53
 3/13 A kérdező kommentje:
Es tudod mi a legrosszabb? Az amikor egy nap mulva egy honap mulva visszagondolok es olyan cikinek meg egonek meg hulyenek erzem magam hogy csak na! Es lehet hogy az illeto nem is emlekszik ra de bennem mindig megfogmaradni :/
2013. jan. 16. 01:01
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
Ezt hívják úgy, hogy bűntudat, ami a lelkiismerettel függ össze, és nagyon jó, ha van, mert sokaknak nincs. Az ilyen helyzetekből tanulod meg most és később, mi az, amit NE tegyél, vagy mondjál.
2013. jan. 16. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
62%
Első vagyok. Én is lány (25).
2013. jan. 16. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
41%
rosszul kezeled a konfliktusokat, nemhogy elgondolkoznál és megbeszélnéd az illetővel, hanem vagy rosszul érzed magad és elkezdesz sírni, vagy ez a hárítómechanizmusod
2013. jan. 16. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Szerinted hogyan tudnam jobban kezelni a konfliktusokat? Mit csinaljak amitol egyszerubben tudom kezelni az ilyen helyzeteket? Koszonom a valaszokat! :)
2013. jan. 16. 05:48
 8/13 anonim ***** válasza:
8%
mert pszichopata vagy és szerepet játszol, mert nincsenek valódi tiszta emberi érzéseid és nem is lesznek. Az embereket tárgyként és eszközökként tekinted.
2013. jan. 16. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
mert tudod hogy. rosszat,csináltál és mardos téged a bűntudat
2013. jan. 16. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mert gyenge vagy és elsősorban a felelősséget próbálod elhárítani a sírással, mert ha látványosan kibuksz, mindenki a te vigasztalásoddal lesz elfoglalva, nem a számonkéréseddel.
2013. jan. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!