Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak? Állandóan...

Mit csináljak? Állandóan sírhatnékom van, de egyszerűen nem tudok sírni

Figyelt kérdés
Annyira felgyülemlettek bennem a dolgok és hiába írom ki a naplómba még úgy se múlik és csökkenni is alig csökken a fájdalom. Folyton mindenki ostobának gondol, néhányan még céloznak is rá, és van aki konkrétan ki is mondja. Erre a legjobb példa az anyám, egy órája csak úgy a fejemhez vágta, hogy ostoba vagyok. Ez nagyon fájt, mert a suliba a tanáraim szinte egytől egyig ugyanezt gondolják, 1-2 még célozgat is rá. Pedig anyám tudja a legjobban, hogy nem vagyok ostoba, inkább csak fáradt, meg ha nem is vagyok fáradt, akkor csak megjátszom az ostobát, mert így kevésbé fáj a valóság., és a múltban történt események. A lényeg az, mivel tudnám elérni hogy végre sírjak? Mert tudom hogy erre lenne szükségem, hogy kijöjjön mindaz ami belülről nyom. már aludni se nagyon tudok tőle. A válaszokat előre is köszönöm! :)

2013. márc. 10. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Pedig kell a sírás néha. Délután megnéztem egy filmet.

Nem sírósnak indult, és nem is tudtam, hogy olyan lesz.

Végig sírtam, olyan szép, és megható volt, pedig én sem tudok könnyen könnyekre fakadni. Néha valami szép, szomorú zene is jól jöhet. Próbáld ki, nekem ezek váltak be.

2013. márc. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Úristen... mintha én írtam volna, csak engem Apám aláz le állandóan. Engem is mindig azzal piszkál, hogy nem vagyok normális, stb.


Én sem tudok sírni, hiába fojtogat. Tegnap voltam kint Anyunál a temetőben és még ott sem sikerült, hiába álltam a határán. Ez nagyon rossz tud lenni.

Próbálj meg valami szomorú zenét, vagy gondolj valami olyasmire, ami szomorú. Hátha az segít. Az a baj, hogyha nagyon mélyponton van az ember, akkor nem tud sírni, ha akar sem. Egy kicsit oldódnia kell a dolgoknak, hogy sikerüljön. Jobbulást!


21/f

2013. márc. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem egy depresszív sorozatrész vagy film tud ilyenkor segíteni... anyukáddal meg beszélj hogy ez mennyire szarul esik, lehet ha megnyílsz meg őszinte vagy hozzá, beszélgetés közben jön az aminek jönnie kell.
2013. márc. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 dani900 ***** válasza:

A síráshoz kell egy kis felszabadultság, és benned nincs ilyesmi...

Ne ezen gondolkozz, ha tényleg kell, akkor fogsz is...


Az ami belülről nyom az soha sem fog kijönni magától...

ahhoz szembe kell vele nézned, és legyőzni, és ehhez nagy bátorság kell.


anyád is ember, ezt fogadd el, nagyon sok hibával, nincs mindig igaza, főleg, ha tudod legbelül, hogy nincs.

Figyelj, és halgass az érzéseidre, ne elnyomni próbáld, és kisírdogálni.


Félsz anyádtól?

Nem kéne, ő a saját belső feszültségeit, és elvárásait( amit neki kellett volna elérnie, csak gyáva volt hozzá, ezért tőled várja, hogy beteljesítsd azokat, és ez színtiszta önzőség a részéről) vetíti rád, és próbál nyomást gyakorolni, és kisajátítani téged.

Ez aljas dolog szerintem...


Ha vagy elég bátor, kérdezd meg anyádat, miért olyan gyáva, hogy az elfojtott düheit nem megoldja, hanem rajtad veri le?

2013. márc. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!