Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha nem vagyok fennt facebookon...

Ha nem vagyok fennt facebookon akkor antiszociális vagyok?

Figyelt kérdés

2013. márc. 21. 09:25
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Miért lennél, most ez egy etalon, hogy fent kell lenni? Szomorú, hogy ez ekkora hatással van az emberekben kialakuló énképre!
2013. márc. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Nem,szomorú hogy az emberek ennyire nem a valós életben élnek hanem ezt nézik hogy a facebookon megbökik-e őket és kirakatkapcsolatban élnek.
2013. márc. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
22%
hát az :(
2013. márc. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
mármint az előttem lévőre írom, amit ő írt
2013. márc. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ettől még nincs ilyen súlyos betegséged, mint az antiszociális! Nézd már meg légy szíves, hogy milyen az, aki antiszociális!!

Inkább csak introvertált személyiségtípusú, esetleg félsz valamitől, vagy az emberekkel van valami bajod?

2013. márc. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

*személyiségzavar

Ez a szó kimaradt az 1. mondat végéről...

2013. márc. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Nekem is volt egy hasonló kérdésem.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerdes..


Összegezve, nem vagy antiszociális! Külön örülök, hogy vannak még olyanok, mint én. :))

2013. márc. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!