Rossz akarok lenni!?

Figyelt kérdés

Túl csendes vagyok és ezt vissza is hallom.

Mindíg jó gyerek vagyok,szeretnek a tanárok is.

Mindenkinek megszeretném mutatni hogy én nem vagyok törékeny és túl lányos.A családom túlságosan félt és nem tudnák elképzelni hogy pl:elszökök vagy bajba keveredek.Ezért nem is félnek ettől.Mostanában nagy családi vitáink is vannak és szeretnék megváltozni,okos,ravasz és olyan lenni akit nehéz becsapni.Nagyon félős vagyok és nagyon hiszékeny.Ha próbálok más lenni akkor hülyeségeket beszélek.A családom régimódi és szigorú.

hogyan legyek más? Létszives csak normális válaszokat.

12/l


2013. márc. 25. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért akarsz megváltozni?De ez a te dolgod.Akkor csempészheted be magad mások szívébe,ha mondjuk sokat beszélhetsz másokkal(pl .:skype-on)Én nagyon laza vagyok.Órán szoktam egy két viccet elsütni,úgy meg nevetnek,és ez jól esik.Én si jó tanuló vagyok,de "osztálykedvenc is"(nem beképzeltség).Ezt úgy értem hogy az osztály nagy része kedvel,és úgy mindenkivel jóban vagyok.Egyszer belekezdtem egy könyvbe(Hapci Manci kalandjai)jó nagy hülyeség,de csak ezzel tudtam valamivel "rangosabb" lenni. Nem akarok menő lenni,nem szeretem a feltűnést.Ezzel a fiúkhoz is közelebb kerültem.De légyszi,ha te is akarsz írni akkor ne lopd el tőlem a hapci manci nevet!De azért ne nagy hülyeséget írj.Egy kicsit hülye vagyok,alig tanulok,de mégis hozom haza az ötösöket.Egy kicsit fiús is vagyok.
2013. márc. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 dani900 ***** válasza:

Úgy lehetsz más, ha bátor leszel:

Ha van bátorságod őszintének lenni...

Ha mersz új dolgokat megpróbálni, akkor is, ha úgy érzed nincs még tapasztalatod...

Ha van bátorságod önmagadat adni, és megvédeni az igazad...

Ha tudod, hogy anyuéknak nincs igazuk, akkor meg mered mondani...

Ha elfogadod, hogy ember vagy, és nem isten, hiszen vannak hibáid, ahogy mindenkinek, de te tudsz is róluk, és megteszel mindent, hogy változtass ezen, és azt is tudod, hogy ezzel szemben sok jó tulajdonságod is van, amikre büszke lehetsz....

És a szüleid is emberek, ők ugyanúgy hibáznak, mint bárki más, ezt el kell fogadni, nem szabad homokba dugni a fejed, mert attól, hogy valamiről nem veszel tudomást, attól az még ott van, csak nem látod...

gondolj arra, hogy akik körülvesznek, osztályban, otthon, ugyanúgy vannak félelmeik, mint neked, és te azzal lehetsz jobb náluk, ha megmutatod, hogy elég bátor vagy ahhoz, hogy nem hagyod, hogy a félelmeid irányítsanak tégedet, hanem szembeszállsz velük.

2013. márc. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"hogy a félelmeid irányítsanak tégedet, hanem szembeszállsz velük."


bár én is szembetudnék szállni velük!

2013. márc. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!