Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Álmomban látok dolgokat, amik...

Álmomban látok dolgokat, amik a valóságban is meg szoktak történni!?

Figyelt kérdés
Bővebben:Ha esetleg baleset fog történni 1hét múlva azt megérzem és látom,hol kell vigyázni annak a személynek akit veszély fenyeget.Olyanok ne irjanak akik nem hisznek az ilyesmiben.Leginkább rossz dolgokat álmodok,baleseteket..olyan személyekről is akiket még életemben sem láttam.Történt már olyan haláleset,amiről álmodtam aztán rá pár napra megjelent a személy neve az újság hátoldalán,tudjátok ahova a heti elhunytakat mutatják és hogy ki volt,hogy történt a haláleset stb...Kezdek megijedni,most is felijedtem,a párom szerint pedig ez egy hülyeség,de nem az.Utálok ezzel együtt élni,azt sem tudom hogy kezdődött el ez az egész,de nem is emlékszem mikor volt utoljára csak egy egyszerű hercegnős álmom mint normális gyerekeknek.Vannak szép álmaim is,csak értitek,mindig valós alappal.A deja vu meg rendszeres nálam.A kérdésem pedig:Van itt olyan aki ilyenekkel foglalkozik?esetleg hasonló helyzetben van?Senki nem ért meg és nem tudom ezt elnyomni sem magamban.

2013. márc. 27. 01:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Persze, sokan nézzük/néztük a "Médium" c. műsort a tv-ben. Egyszer fel kell nőni. :(


(Sajnálom, hogy tőlem kellett megtudnod.)

2013. márc. 27. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
egyszer azt álmodtam, h árvíz van. pár hétre rá tényleg árvíz volt. de csak egyszer volt ilyen.
2013. márc. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nos a bibliában van szó egy lányról, aki ugyan ezzel a tulajdonságával kereste a pénzét. De ő azért látott dolgokat mert egy démon volt benne, akinek ilyen képessége volt. Régen én is láttam képeket, amiket aztán elfelejtettem, de most történnek meg velem, és újra eszembe jut, hogy hoppá, ezt megálmodtam.

Ha akarsz egy kicsit bővebben tudni erről, írj egy privátot, és ha gondolod, meg is kereshetem neked a bibliában a történetet.

2013. márc. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálam ez akkor fordult elő, mikor egy bizonyos gyógyszert kellett szednem. Olyan dolgokat álmodtam meg, amik igazak voltak és nem tudtam addig. Aztán abbahagytam a gyógyszert és az ilyen álmok is elkerültek azóta.
2013. márc. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én eddig minden állatom halálát megálmodtam. És a mai napig álmodok igaz dolgokat
2013. márc. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én marhára nem emlékszem az álmaimra, viszont a deja vu nálam minden nap jelentkezik.
2013. ápr. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!