Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan érjem el, hogy facebook...

Hogyan érjem el, hogy facebookon és valóságban többen teremtsenek velem kapcsolatot? Hogyan tudnék mép "jobb fej" lenni?

Figyelt kérdés
amikor felmegyek általában én írok rá emberekre és kb gyakrabban az osztálytársaimmal beszélek, de közüllük is csak 4-5el. Valóságban szerintem eladég helyes vagyok...10.es létemre 3 végzős csaj kezdeget velem(a jobbakból:DDD) de egyikkel sem akarok járni... Akik meg kicsik hát úgy vannak...nem lehet hogy félnek tőlem 1 picit... És inkább csendes visszafogott (meg azt mondják h rendesxd) mint jófej vagyok.
2011. okt. 16. 09:15
 1/2 anonim ***** válasza:
94%
Vegyél vissza az egódből, segíteni fog.
2011. okt. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
H-val kezdodik a neved? :0
2012. márc. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!