Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tudnék kezdeni magammal...

Mit tudnék kezdeni magammal ebben a halott, szemét országban, ahol semmi jövő és élet nincs?

Figyelt kérdés

Nem csak arról beszélek, hogy nincs elég munka, nincs megélhetési lehetőség, hanem arról is, hogy lassan már ahogy az értelmiség kivonult az országból, csak egy rakás idióta gyökér maradt itthon.


Hazaárulózó nagymagyarok kíméljenek.



2013. márc. 27. 07:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Egyébként nem is úgy nézel ki mint aki valaha is dolgozott kint, meg nem is fenyeget az a veszély! Ha meg nem tudod ki miért kerül ilyen helyzetbe akkor nem kéne mondjuk pofázni!
2013. márc. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
48%
Nem, mert én tökéletesen jól megvagyok itthon, és itthon sincsenek problémáim. Van ez így! (:
2013. márc. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Én arra várok, hogy végre befejezzem az iskolát és legyen valami idióta munkám idióta emberekkel körülvéve, éhen haljak a spórolásban és aztán kimehessek külföldre.
2013. márc. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Magyarországot direkt élhetetlenné tették a magyar emberek számára, hogy minél nagyobb, tömeges legyen a kivándorlás hogy alig maradjon itt magyar ember, hogy aztán a külföldieket ide beköltöztessék........amúgy is már ki van árusítva, el van adósítva M.o.! Lassan már az összes termőföldjeinket is eladják, PEDIG gazdag ország lehetnénk akik önellátóak, és nem kellene külföldről sem behozatni a szennyet... Dehát mit várunk egy olyan kormánytól amelyik hazaáruló,csaló,tolvaj,hazug amelyik direkt eladja M.o-t külföld zsebbe?!

Nagyon sok a probléma, de itt az emberek hozzáállásával is probléma van. Tenni kéne valamit, de a megoldást senki sem tudja és ez szomorú:/

1 éve keresek munkát de még sehonnan sem hívtak vissza, persze azt elvárják,hogy hétfőtől szombatig dolgozz minimálbérért, ami a rezsire elég meg arra, hogy éppenhogy ne halj éhen hónap végéig! de azt elvárják,hogy reggeltől estig dolgozz látástól vakulásig! szarért, húgyért!

Nincs értelme itt élni, viszont én sem akarom itthagyni M.o-t és már csak azért sem, mert ez az én országom! és nem hagyom,hogy a külföldieké legyen!

Ezen kívül , nem nevezem hazaárulónak azokat akik kimennek külföldre. Minden téren jobban járnak, megússzák ezt a sok idegeskedést a pénz ,munka miatt.

Mi lett ebből az országból, és mi lesz a jövőre nézve??!

Nehogy azt higgyétek, hogy akármelyik kormány kerül hatalomra, majd a választások után, hogy aztán majd milyen jó világ fog eljönni a magyar ember számára. Ugyan, egyik kutya másik eb. - az összes pártra igaz. Mindnek csak egy célja van: nyomorúságosabbá tenni az országunkat, és hogy megnyomorítsanak- minden téren! Az egész kormányunk, az összes párt korrupciótól, hazugságokkal bűzlik...... Semmit nem számít melyikre szavazunk. Élhetőbb világ csak akkor jönne el, ha nem lenne Európai unió, és ha nem lenne egy kizsigerelő párt sem(amilyenek most vannak).

Nem nézünk szép jövő elé.

2013. márc. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 dani900 ***** válasza:

A pesszimizmus és másokra mutogatás az megy....

Nincs jövő, nincs munka, nincs élet....

És az ÉN hol van a képletből?

Magadban keresni a hibát esetleg?

Nincs munka? Csinálj, vagy tanulj olyat, amiből meg tudsz élni, nem csak a 8 óra munka, 8 óra pihenés, 8..., van, az elmúlt és azt úgy hívták: szocializmus.

Most pedig aki meg akar élni, az vállalkozik, kereskedik, lop, sikkaszt, aki meg dolgozik sajnos azt kihasználják az előzőek.

De nem kell velem egyetérteni, ez a véleményem, akinek nem inge, nem veszi magára.

2013. márc. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 ettro ***** válasza:

Azt tudjuk, hogy tudatosan ellehetetlenítik az embereket. Nem csak itthon Magyarországon.


És az nem baj, ha valaki más országban próbálkozik, attól még lehet jó magyar ember.


De aki itthon nem tud megélni, az vagy pancser vagy túl sokat akar.


Az viszont, hogy van aki azt mondja, hogy mindenki aki itthon marad az idióta, az saját magáról állít ki szegénységi bizonyítványt!

2013. márc. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 ettro ***** válasza:

"halott, szemét országban,"


Azért a mérhetetlen gyűlölet nagyon érződik.

Nem kell szeretni, nem kötelező, de a saját szülő országodról így beszélni, az tényleg kimeríti annak a fogalmát amiről nem szeretnél hallani a "nagymagyaroktól". :D

2013. márc. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
37%

Ki is a hazaáruló gyökérkém. aki szereti az országát de elmegy ideiglenesen dolgozni, vagy aki itt lakik és "halott, szemét országban, ahol semmi jövő és élet nincs" ennek nevezi az országát.


Ilyen fogyatékos ember meg is érdemelje hogy semmije se legyen!


semmi más nem beszél belőled csakis az irigység. Másnak legalább van vér a pucájában elmenni és megpróbálni máshol,te meg nem tudsz mást csak rinyálni rinyálni és rinyálni.

2013. márc. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Az az igazság,hogy lassan tényleg az marad otthon,aki maga is korrupt vagy szeret másokon élősködni..Aki tisztességes munkából akarja eltartani magát egy élhető szinten,az megy. Én külföldön élek és nagyon szeretem a hazámat,a gyönyörű tájakért,a jó kajákért,azért,mert,ha bemegyek a boltba,beszélgetek egy kiadósat az eladóval(már,ha olyan,hogy van kedve),a magyar nyelvért,aminél összetettebb és szebb nincs a világon,a magyar humorért stb.DE! Nem akarok olyan helyen élni,ahol mindenhol azt látom,hogy a szar embereknek megy a szekér,a tisztességesek meg éhen halnak.Úgy jöttem ki külföldre,hogy közben hazahúzott a szívem,mégsem tudok otthon élni.És én is gyűlölöm a politikusokat a hozzáállásuk miatt,hogy aki nem boldog otthon,az menjen külföldre..Asszem mindenkinek jobb lenne,ha ők húznának el a francba,az értelmes emberek meg maradnának otthon!!
2013. máj. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!