Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan győzhetem le a lustaságot?

Hogyan győzhetem le a lustaságot?

Figyelt kérdés
Borzasztó lusta vagyok, tanulás helyett bármit tudok csinálni, kérlek segítsetek! 15/F

2013. márc. 27. 07:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
pedig tanuljál, mert érettségi meg szakma nélkül kampec dolóresz!
2013. márc. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Ez nem lustaság. Csak nincs miért tanulnod. Ha megtalálnád a miértre a választ akkor sokkal jobban tanulnál.
2013. márc. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 kalapács5 válasza:
39%
maszturbálással
2013. márc. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet jobb, ha nem egyszerre tanulsz, oszd fel kisebb részekre, de azokat csináld meg ! :) Ösztönözd magad, mit tudom én, pl "ha megcsinálom ezt a feladatot, utána benyomok egy tábla csokit" vagy valamivel :) Én is így szoktam tanulni, reggel felkelek mondjuk hétvégén, tanulok valamennyit, hogy tudjam, hogy annyival kevesebb van hátra. Tarts 1-2 óránként szünetet ha szükséges, menj ki levegőre, az is jót tesz az agynak. (vagy netezz cseppet,csak utána legyen erőd otthagyni az internetet :DD ). Lényeg, hogy NE HALOGASD, mert annál rosszabb, én tudom, mert egyetemet most kezdtem, és szörnyű mennyi anyag egybegyűlt, mert lusta voltam, és most szidom magamat, mint a fene :) Úgyhogy tanulásra fel, sok sikert !
2013. márc. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok : Még egy jó tanács : A matekot vedd komolyan !! :) Ha nem bölcsész szakra mész, máshol szinte mindenhol lesz matek egyetemen, és sokszor visszaköszönt a gimis matek. Nem elkeseríteni akarlak, csak ez a valóság :) Gimiben humán osztályba jártam, matekot lesz*rta mindenki, mi, akiknek kellett volna meg nem tudtunk haladni, mert mindig beszélgettek órán, nem volt házi, nem figyeltek, mivel "ők úgysem matekra mennek nekik nem kell ez a sok hülyeség" . Most meg sír mindegyik, hogy "jajj ezen a szakon is van matek ? " :D
2013. márc. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Írj napirendet, és tartsd magad hozzá!
2013. márc. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is érdekelne!:) L/16
2013. márc. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
Nem olyan unalmasak azok a tananyagok ! Mutass feléjük több érdeklődést, és jobban megy majd a tanulás.
2013. márc. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
26%
Nem kell tanulni, minek tanulsz? Nem kell azt, ne tanuljál, ne is fejezd be a sulit, ne tanuljál semmit az égadta világon, jó lesz az majd anélkül is elmenni minimálbérért egy boltba vagy egy gyárba! ingyen dolgozhatsz majd, csupa jó lesz!
2013. márc. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat :) Főleg a negyedik :D
2013. márc. 27. 15:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!