Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehet legyőzni vagy te...

Hogyan lehet legyőzni vagy te hogyan győzted le a LUSTASÁGOT?

Figyelt kérdés

Annyi klassz tervem van, és ha nekiidnulok egynek akkor csodás eredményeket érek el.


A baj az hogy hatalmas az az idő ami a tervezés és a megvalósítás közé esik...

Már kezdek néha nagyon berágni magamra amikor végre elérek valamit és eszembejut, hé hát ezt 1 évvel ezelőtt is megcsinálhattad volna, mert igazából már akkor megtervezted a részleteit, mi a francokért vártál rá ennyit hogy meg is valósítsd?


Ok, tavaly totál depressziós voltam, de akkor is...

Most is hónapok telnek el a megtervezés és a megvalósítás között...


Mit csináljak hogy ne legyek ilyen döglusta?

Valamennyit már fejlődtem, de még mindig nem az igazi.


Gyerekként nagyon szorgalmas voltam még tiniként is az átlagnál szorgalmasabb, ez az életted együtt jár hogy valahogy kiveszik az emberből a tűz?



2012. szept. 8. 23:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Nézd meg és csináld vele együtt amit csinál:

http://www.youtube.com/watch?v=UegIujmGUiY&feature=plcp

2012. szept. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy le lehetne. Nekem nem sikerult.
2012. okt. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Pont egy honapja raktam ki a kerdest.

Hat mondjuk sok mindent elertem ez alatt az 1 honap alatt, de meg mindig nem a legjobb... Vagyis meg a multbeli lustasagok levet iszom tulajdonkeppen...

2012. okt. 8. 22:12
 4/8 anonim ***** válasza:
én is ugyan ilyen vagyok. Sztem sehogy. Én nem teszek ellene semmit, jól elvagyok így.
2012. okt. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hanyagold a spanglit és ne agyalj annyit, akkor előbb utóbb majd jön valami ami kimozdít a lustaság állapotából, amiért hajlandó leszel nem lusta lenni
2012. okt. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
egy barátom azt mondta ne gondolkozzak el rajta. csak csináljam. minnél többet gondolkozok annál nehezebb lesz, kifogásokat keresek stb. egyszercsak kezd el
2012. okt. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na kezet foghatunk, én is (sajnos) ugyanilyen vagyok!!! Találjunk ki valami megoldást!
2012. okt. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem a kifogást kell keresni, meg a megoldást hogy elkerüld amit kitaláltál. hanem le kell ülni és csinálni, csinálni, csinálni.
2012. okt. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!