Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mért akarok mindent feladni?

Mért akarok mindent feladni?

Figyelt kérdés
nagyon sok mindent eltervezek de amint jön 1 kis akadály azonnal fel akarok adni mindent..mért van ez mit kellene csinálnom hogy ez változzon?? 16/F

2013. márc. 27. 22:31
 1/9 anonim ***** válasza:

ne legyél ennyire lusta, és határozatlan!

mindenkibe van egy kis akarterő kotord ki magadból, vagy ehez is lusta vagy ?

2013. márc. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 dani900 ***** válasza:
Az akadály tántorít el, vagy maga a cél nem érdekel igazából?
2013. márc. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
egyértelműen csakis az akadály!! a célomat nagyon elszeretném érni és arra vágytam egészen kis korom óta...de amint jön 1 akadály azonnal fel akarom adni...
2013. márc. 27. 22:49
 4/9 dani900 ***** válasza:

Pontosabban?

Például?

2013. márc. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
egy nagyon egyszerű példa az iskola... elkezdtem a szakközép iskolát 10.es vagyok de nem megy mert többet kellene tanulni de nem tudom mmagam rávenni ... pedig ha elvégezném az érettségit meg a + 2 évet akkor nagy jövö álhatna elöttem mert lenne munka tehát a cél az megvan és arra nagyon vágyok... ez most 1 nagyon gyenge példa volt de többeközt ez is...
2013. márc. 27. 23:31
 6/9 dani900 ***** válasza:

ez így nagyon sántít...

biztos, hogy nagyon vágysz rá?

mert én úgy érzem, hogy nem.

inkább csak ezt nevelték beléd, úgymond mesterségesen ültették a tudatodba, hogy Te fiam, neked az legyen a célod, hogy sokat keress, jó munkád legyen, stb..

És már te is elhitetted magaddal, hogy erre vágysz.

Hazudsz magadnak, és a tanulással is csak erőszakkal megy(magaddal szemben).

Ha vágysz valamire, az egy érzelmi töltettel is rendelkezik, és az adja az erőt.

ha nincs érzelmi vágyódás, csak akarás van, annak meg mindidig sz...s a vége.

gondold végig jobban: Mire vágyok igazából?

2013. márc. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm..ezen gondolkozni fogok!!
2013. márc. 27. 23:55
 8/9 anonim ***** válasza:
Soha ne a célra figyelj, hanem az útra. Akkor szép az élet. Akadályok, határok nincsenek, csak ott bent a fejekbe. Ne hallgass senkire, csak magadra. Mindig vannak nehézségek és lesznek is. De én azt mondom, hála Istennek. Az élet nem habos torta, ezért izgalmas. Ne gondolkodj, mert az a tettek halála. Cselekedj...
2013. máj. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ..


AZ a legnagyobb baj hogy eddig pontosan tudtam hogy mit akarok de amit jöt 1 komolyabb akadály ami csak lustaság miatt akadály és amint jött már nem is akarom az egészet és inentöl kezdve már nem is tudom mit akarok

2013. máj. 23. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!