Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van egy jó családom, vannak...

Van egy jó családom, vannak barátaim, van sok ismerősöm, van egy csodás barátnőm, de mégis teljesen magányosnak érzem magam. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Néha olyan mint ha egyedül lennék a világban. Vagy lennék én és a világ távol egymástól. Néha rám tör ez a teljes üresség.
2013. márc. 29. 08:30
 1/5 anonim válasza:
Szerintem ez sok emberre rátör néha, rám is, hiába van minden rendben az életemben. Talán azért lehet ez, mert nem vagyunk tisztába önmagunkkal és rengeteg kételyünk van, csomószor úgy érezzük, hogy senki sem ért meg. Néha sokáig érzem ezt, van amikor csak egy-két percig, de mindig elmúlik. Ilyen ez a serdülőkor :DD 16/L
2013. márc. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

20 évesen már kicsit túl vagyok a serdülőkoron :))

még a munkahelyem is teljesen jó. nem értem mi hiányzik..

2013. márc. 29. 11:47
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha Istennek eddig nem volt helye, próbálj csinálni neki egy kicsit. Nem olyan morc a vén fazon, amilyennek beállítják sokszor még azok is, akik elvileg az ő táborát erősítik... :) Semmibe nem kerül kipróbálni, hogy elfogadod a békét vele. Rajta igazán nem múlik!


Aztán ha egyszer esetleg kiderül, hogy nem létezik, majd csodálkozva nézel vissza, hogy akkor vajon ki tartotta benned a lelket, ahányszor csak megkérted rá?

2013. márc. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ember, irigyellek! És ez a baj veled, hogy te nem tudod "irigyelni magad". értem azt, jobban meg kéne becsülnöd amid van, mert ez nem mindenkinek, sőt, nem sok embernek adatik meg! Értékeld, hogy az életed szép, szeresd a barátnődet, koncentrálj rá, és csak érezd jól magad, sörözgess a haverjaiddal, dumálgassatok. Gondolj bele, neked erre megvan a lehetőséged, nem úgy mint sok más embernek! :)
2013. márc. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is van néha ilyen érzésem huszonévesen. Pl. hogy ülök a barátaim között, és mindenki tök idegen. Félelmetes... én se tudom, mi hiányzik - pedig vallásos vagyok... Lehet, hogy csak nincs olyan ember, aki megértene?
2013. márc. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!