Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egy "elszabott fejű" pasi...

Egy "elszabott fejű" pasi vagyok, bár tanult és ápolt vagyok, odafigyelek az öltözékemre is, mégis sok kellemetlen megjegyzést kapok. Hogy legyenek így POZITÍV gondolataim, ami önbizalmat ad?

Figyelt kérdés

2013. márc. 10. 09:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mégis Konkrétan milyen kellemetlen megjegyzéseket kapsz?
2013. márc. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Úgy hogy lesz@rod a megjegyzéseket.
2013. márc. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
JÓL ESNE HA A KÉRDÉSEMRE KAPHATNÉK TŐLETEK VÁLASZT!A több szem ,többet lát elvén.Előre is köszönöm.
2013. márc. 10. 14:19
 4/12 anonim ***** válasza:
TALÁN HA VÁLASZOLNÁL AZ ÉN KÉRDÉSEMRE, TUDNÉK VÁLASZOLNI A TIEDRE! ennyiből szerinted mit lehet tanácsolni?
2013. márc. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
nyújtsd rájuk a nyelvedet
2013. márc. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A ló,kutya,birka fejű beszólások,hányinger ez a pasi,sokszor sugdolóznak, vihognak rajtam.(nők)Valóban hasonlítok-főleg profilból-a sorolt álatokra,én is tudom.De hogy mért jó mást ismeretlenül bántani,ezt nen értem? Ezért kérdem: hogy lehet így POZITÍV kisugázást adni?
2013. márc. 10. 20:24
 7/12 anonim ***** válasza:
úgy hogy leszarod mások véleményét.
2013. márc. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

figyelj szar rájuk nagyívben jó hígat :)


tapasztalatból mondom

14 éves vagyok és 30 éves férfit megszégyenítő szakállam van

én is elég sokat kapok de már leszarom :)

2013. márc. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnállak, de csak annyit tudok mondani, hogy ez ellen nincs gyógyír. Ami nekik jó szórakozás, az neked fájdalmas emlék marad. Engem ovis korom óta gúnyolnak. Senki nem akart velem játszani. Már 30 vagyok, de senki nem enged magához közel. Mintha egy láthatatlan fal lenne köztem és a világ között. Látok mindenkit, mégsem hall senki ha szólok. Emberek között mégis magányosan élek. Regényt tudnák írni abból, hogy mennyi utálatos gonosz dolgot elkövettek már ellenem. És ha rákérdezek, mi bajuk velem hallgatnak. Azt mondják a rossz emberek a pokollra jutnak. Nekem pokol az egész életem!
2013. jún. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha jóképű vagy, tetőtöl talpig bekenheted magad sz..rral. És divatod teremmtesz! Pár napon belül minden 2. Ember a környezetedben sz..ros lessz. Ha ronda vagy a legmenőbb cuccokban járhatsz. Ennek ellenére a kutya se figyel rád. Vagy még gúnyolni is fognak. Hogy legyen önbizalmad? Csak úgy lehet, ha megtanulod nem észrevenni a többiek mocskolódásait. Ami nagyon nehéz feladat. De még ha sikerül is, sose leszel olyan értékes a többiek szemében mint egy szépfiú! Ez van. Tapasztalatból mondom.
2013. júl. 31. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!