Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Vannak itt még rajtam kívül...

Vannak itt még rajtam kívül olyan emberek, akiknek nincsenek barátai?

Figyelt kérdés

Hogy viselitek? Mi az oka?

Persze neten nagyon sok enberrel beszélgetek, de annyira jó lenne, ha valakivel néha találkozhatnák, közös programokat szervezhetnénk, beszélgethetnénk... Annyira el vagyok már keserede, h nincs senkim. Volt egy barátnőm pár éve, de a suli miatti költözés elválasztott minket, így maradt vele is az e-mail.


2013. márc. 31. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Van.


Könnyen -> nem vagyok kapcsolatfüggő.


Ok? Utálom hallgatni a másik siránkozását, meg mérgelődését. így az ilyen embereket taszítom magam mellől.

2013. márc. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem önmagadtól is meg kellene kérdezned, hogy valójában mi gátol meg abban hogy emberekkel ismerkedj személyesen? Hány éves vagy? Még suliba jársz? Mert ha még igen, akkor először megpróbálhatnál ott barátokat szerezni.Ha a neten ki tudsz alakítani jó kapcsolatot más emberekkel, akkor élőben sem mehet annyira rosszul. :) Sőt, ha vannak olyan netes "barátaid" akiket már elég ideje ismersz és közel laktok egymáshoz akkor miért ne szervezhetnétek közös programokat? Habár nekem vannak barátaim, alapvetően kicsit zárkózott vagyok és kezdetben én is inkább neten barátkoztam,de egy idő után rájöttem, hogy ha itt nyitott merek lenni, akkor a való életben sem lehet problémám. Változtattam a hozzáállásomon és már élőben sem okoz gondot megtalálni a közös hangot más emberekkel. :) 19/L
2013. márc. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok, főiskolára járok. Ott már nem olyan családias a hangulat, mint középiskolában és keveset is kell bejárnom. A beszélgetéssel nincs problémám, de nem tudom, h kell barátkozni... közel kerülni másokhoz,pedig nagyon vágyok rá.Sokszor fölöslegesnek érzem a társaságom, ezért távolságtartó vagyok.
2013. márc. 31. 16:14
 4/4 anonim ***** válasza:
vagyok, rosszul, szociális fóbia
2013. márc. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!