Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Más emberek is vannak úgy,...

Más emberek is vannak úgy, hogy már a fiatal felnőttek világában élnek, de mégis úgy érzik hogy egyszerűen "nincsenek ott"? Szóval inkább fiatalabb, "tiniként" gondolkodnak belül?

Figyelt kérdés

nekem minden ismerősöm, kollégám, már teljesen máshogy gondolkodik, én vagyok úgy "lemaradva", kicsit szégyenlem is, mert nagyon sok 16-18 éves barátom van, és velük tudok legjobban baromkodni. másokkal is van ez így?


24F


2012. aug. 19. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:
19F vagyok én sem érzem hogy egy hamar "felnövök":D sokat baromkodunk stb.Szerintem nem vagy lemaradva fiatal vagy még ráérsz :D ha jól érzed magad akkor jól érzed magad ennyi :)
2012. aug. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én 15 éves lány vagyok ,nos rám mondhatni ez fordítva igaz vagy talán a kérdésed a barátaimra inkább vonatkozik, én valahogy a korombeliekkel nem jövök ki jól, elvagyunk,de sokkal szívesebben beszélgetek egy huszonévessel mint 16 évessel. viszont a haverjaim meg szívesen csevegnek velem .
2012. aug. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
22L vagyok és vhogy mind2ben tartozom..is-is...
2012. aug. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

24 éves vagy, ráadásul pasi... nem feltétlenül kell még nagyon felnőnöd. Akkor lesz ez érdekes, ha már 35 leszel és ugyanígy érzel. Nekem van olyan 28 éves ismerősöm, aki inkább megtalálja a hangot a 18 évesekkel, mint a korabeliekkel.


Szerintem ne aggódj, a lényeg,hogy van olyan korcsoport, akik közé beilleszkedtél. Az is lehet,hogy egy-két év múlva te is beéred a többieket. És ha nem? Bumm. Fiatal maradsz, tök jó! :)

2012. okt. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!