Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Öngyilkosság lenne a legjobb...

Öngyilkosság lenne a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés

Nincs életnek értelme.Öngyilkos akarok lenni.Nem tudom mit tegyek! Életem romokban! Öngyilkosságban látom a legjobb megoldásnak vagy mit tegyek?Minden nap többször gondolok az öngyilkosságra.Nem látom az életnek az értelmét.Mert lassan 1 éve munkanélküli vagyok!24 éves vagyok.Pénzem nincsen semmire.Mindenap erről szól életem felkellek megnézem neten összes álláskereső oldalt hátha van munka.Ha találok elküldöm önéletrajzomat vagy elmegyek oda mindig az a válasz hogy nem kellesz ,utána meg unatkozok és rámjön a öngyilkosság érzés meg sírás.

Az életem romokban hever. Már mindenhogyan kerestem állást (neten, újságokban, cégekhez elmentem személyesen)de legtöbb helyről elküldenek mert nincs tapasztalatom!Mindenkitől csak azt hallom elkéne menned dolgozni, sok munkahely van csak te nem akarod.Hogyan dolgozzak amikor nem vesznek fel sehová mert nincs tapasztalatom vagy nincs protekcióm a cégnél!

1 éve nem tudok elmenni dolgozni.Probáltam mindenhol és nem kapok munkát.Azon gondokozok hogy öngyilkos leszek az lenne a legjobb megoldás akkor minden probléma megoldana.Szerintetek öngyilkos legyek?



2013. márc. 31. 19:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
merre laksz? itt szolnok megyében pl vannak ilyenek, h ottawa, cipőgyár, stb. ahová kb mindenkit felvesznek. nem nagyon hirdetik, mert rengeteg a jelentkező de kellenek is az emberek, próbálj valami ilysmi véget, ami tömegcuccokat gyárt, két nap alatt betanítanak
2013. márc. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
vagy nyáron mezőgazdasági munka
2013. márc. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

egy éve keresek én is melót. nekem is megfordult a fejemben már, de nem éri meg.

menj el a munkaügyi központba, kérdezd meg nem e indul valamilyen képzés..... ha budapesten élsz, akkor most elmehetsz oda, mert ott 25 év alattiaknak indulnak képzések. és jár érte a minimálbér.

2013. márc. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%

Nyugi, nem Te vagy az egyetlen akit azért nem vesznek fel mert nincsen tapasztalata.


Na de most adott egy kérdés:


Ha vkit azért nem vesznek fel, mert nincsen tapasztalata akkor mégis hogyan szerezzen? Megint csak megmutatkozik a magyar mentalitás.

2013. márc. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Utolsó: Jó hogy nem vagy pályakezdő adj hálát az égnek.

akárhova elküldtem sehova nem vesznek fel. mert mindenhova az a kritérium, hogy vagy 1-2 éves tapasztalata legyen vagy akár több, 3-4 éves , és sokszor az van oda írva nekik, hogy CSAK is azok jelentkezését várják, akik megfelelnek a követelményeknek amiket ők állítottak fel! ...ilyenek után nem csodálkozom ha nem vesznek fel. a többi meg a szerencsén múlik ha kiválasztanak. ha nem, hát nem. jön a többi de kevés esélye van még úgy is ha időben küldi el az önéletrajzát. nem biztos hogy benne lesz a 10-ben.

2013. márc. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Budapesten lakom.Minden hónapban járok munkaügyi központban és nincsen semmilyen képzés.):

Próbálkoztam már otthon végezhető munkát(csomagolás,gyöngyfűzés,tollak szerelése stb) keresni és 1 év alatt sehol nem találtam.):

Otthoni végezhető internetes munkák is olyan találtam hogy elöre fizessélbe pénzt pl:1000ft,10000ft,5000ft ott a gondom velük hogy nincsen pénzem rá.

2013. márc. 31. 20:14
 7/13 hunbula ***** válasza:

Semmiképp se legyél öngyilkos.

Gondolkodj, hogy miért nem vesznek fel. Lehet, hogy nem egész megfelelő az önéletrajzod, nem megnyerő? Egy kissé más megfogalmazás, hivatalosabbnak tűnő fotó sokat számíthat - nem ismerlek, de sokan itt rontják el. Érdemes átnézni még egyszer, akár olyan banális dolgokra is odafigyelni, hogy ne legyen benne helyesírási vagy formai hiba. Bocsi ha szájbarágósan hangzik, de tényleg nagyon sokan rontják el az önéletrajzukat ily módon.

Amit a helyedben még megpróbálnék például, nem tudom mondjuk nyelvtudásod van-e, de angolul egyszerűen meg tudsz tanulni akár internetről, teljesen ingyen alapszinten. Írtad, hogy pesti vagy, biztos vannak a környékeden olyan mormon önkéntesek, akik ingyen oktatnak angolt - anyukámat elküldtem egy ilyen csoportba, és ő nagyon jónak és hasznosnak találta. Tényleg ingyen van, és még csak nem is térítenek. Más nyelvvel is csinálhatod, sokkal jobban néz ki ha csak egy alapszintűt is, de pluszba be tudsz írni.

Ami a legfontosabb hogy próbáld meg nem feladni, nem belekeseredni ebbe. Én hiszek abban a felfogásban, hogy ha VALÓBAN elhiszed, hogy te megérdemled és meg is kapod a jó dolgokat, akkor azok meg is fognak találni. Ha mást nem, már a nehézségeket is megkönnyíti hogy ezt el tudom hinni. Ez most egy nehéz időszak, de túl fogsz esni rajta, és később már nem is fogod érteni hogy gondolhattál arra, hogy ettől feladd. Én bízom benned és hidd el, megéri küzdeni.

2013. ápr. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

hunbula

Önéletrajzommal semmigond nincsen vele.Ugy van megírva ahogy kell önéletrajznak lennie.Angolul is tudok beszélni.Csak az gond velem hogy azért nem vesznek fel mert adott szakmában nincsen 1,2,3,éves munka tapasztalatom.Én már jelenkeztem olyan munkahelyekre ahol munkatapasztalatot nem kérnek és mégsem vettek fel.Ma reggel felkeltem és rámjött ujra az öngyilkosság érzés.):

2013. ápr. 1. 09:03
 9/13 anonim ***** válasza:

5.!


Én a 4. vagyok! Én is mondhatni pályakezdő leszek, most végzem el az iskolát. Nem lehetek felháborodva, mert nem vesznek majd fel sehová sem, mert nincsen tapasztalatom?


Ez megint csak a magyar mentalitást alacsonyítja. -,-"

2013. ápr. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem magyar mentalitás, tényekről beszélünk. A tény pedig az, hogy sok helyre csak tapasztalt munkaerős keresnek.Akadnak kivételek , az viszont a szerencsén múlik, hogy téged választanak e.

Keresgélj melókat és majd meglátod.Mondom vagy direkt kiírják, hogy csak olyanokat keresnek akik megfelelnek a maguk által kiírt kritériumoknak, vagy a szerencsén múlik.

Esetleg az ismerőseid számán....protekció.

2013. ápr. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!