Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehet leküzdeni a...

Hogyan lehet leküzdeni a zavarban létet? úgy általában.

Figyelt kérdés
mondjuk ha beszélgetsz valakivel és nem tudod kifejezni magad,vagy olyan szavakat használsz amit máskor nem szoktál,vagy meg sem bírsz szólalni..stb van aki hasonló cipőben jár vagy előfordult már?
2013. ápr. 1. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
nem kell leküzdeni... mi ebben a rossz? szerintem egy különleges érzés, persze kínos és nem jó, de normális és elfogadom, hogy van és kell lennie... és ez tökjó! :)
2013. ápr. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm hogy írtál,nagyon szeretem aki ilyen kis vidám pozitív:) igen ,igazad is lehet így még nem közelítettem meg:) sajnos engem borzasztóan zavar több okból is és emiatt sokszor nem tudom elengedni magam,emiatt a másik is zavarba jön és kínos csend is lehet..pedig alapjába véve lenne mindig mit mondanom és nem zavar mások gondolatai sem,sőt önbizalom hiányom sincs csak nem tudok spontán lenni,humoros időnként,kicsit lazább ...és ha nincs visszajelzés a mondandómra, vagy a másik nem veszi át a beszélgetés irányítását akkor elkezdek agyalni hogy jót mondtam, e vagy jól reagáltam e le,..a kisugárzással sincs baj..le kéne valahogy küzdeni,mert lehet aranyos,de bosszantó is főleg nekem!!:) túl merev vagyok..nem tudom lehet e ezt gyakorolni vagy van e valami recept...
2013. ápr. 1. 22:38
 3/3 anonim ***** válasza:

jaja, értem mit mondasz... nekem is csak néha jut eszembe ilyenkor értelmes dolog, inkább gyorsan terelem a témát, de ha amúgy sincs, akkor ez tényleg nehéz :/

próbálj többször ilyen helyzetbe kerülni és megtalálni azt, hogy hogyan tudsz ilyenkor is egy kicsit oldottabb maradni. Nem jó feszengeni, az biztos :)

Persze lehet, hogy hülyeséget mondasz, de van mire fognod, és az ember leginkább a hibáiból tanul! Csinálj sok ilyen hibát, aztán majdcsak belejössz! :)

2013. ápr. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!