Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy lehet leküzdeni a depress...

Hogy lehet leküzdeni a depressziót, amikor minden rossznak tűnik?

Figyelt kérdés
Kilátástalan minden, és semmilyen, nincs semmi motivációm,semmi nem köt le,mindent és mindenkit megunok.Veletek volt ilyen,mit lehet tenni ilyenkor?

2013. jan. 22. 23:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze menj el valami tanfolyamra mindegy milyen vagy menj valami napos helyre északi országokba külön fizektik télen hogy menjenek egy napos.országba a fény hiányos depresszió ellen így télen
2013. jan. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem el. Én két hónap mélyrepülés után beiratkoztam egy tanfolyamra, tornázni is járok és nyelvtanfolyamra is (egyszerre!) :)
2013. jan. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Joshy Ca$h ***** válasza:
Barátok segítségével.
2013. jan. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Csak haverok vannak igazi barátok nem igen.

Rosszban nehezebb az ember mellett állni.

2013. jan. 23. 00:12
 5/8 anonim ***** válasza:
38%
Költözz külföldre. De ne menj vissza egyhamar Mo.-ra mert megint depressziós leszel.
2013. jan. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Nem lehet,h sok kudarcot vallottál az utóbbi időben?Vagy mióta tart ez?

Mert lehet,h ez egy átmeneti állapot Nálad:) és utána jobbra fordulnak a dolgok,de ha régóta fent áll mélyebb gyökerei lehetnek...

2013. jan. 31. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 homo ludensz ***** válasza:
Van aki hajlamos a depresszióra talán a génjeiben hordozza míg más csak legyint egyet egy kudarc meg élese után és tovább lép. Én az előbbi csoportba tartozom és mindig irigyen néztem azokat akikben nem hagy nyomot sem a rossz sem a jó átélése azaz az élet.Talán én már megtanultam vele élni de ez nem ment könnyen. Fontos hogy elfogadd magad olyannak amilyen vagy. A önsajnálat csak elgyengít az biztos.
2013. jan. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ugyan így vagyok én is. És eljutottam arra a pontra, hogy már szinte felkelni sincs kedvem, legszívesebben egész nap aludnék, mert az álmaimban mindig boldog vagyok és vannak barátaim. A való életben ezekből sajnos egy sem igaz rám. Mindenki azt mondja, hogy csak akarat kérdése változtatni ezen, de én nem így látom. Hiába teszek bármit, a helyzet változatlan. Lehet, hogy van, akinek ez van megírva. :/
2013. febr. 13. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!