Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Sokmindenre nyitott vagy?

Sokmindenre nyitott vagy?

Figyelt kérdés
Pl milyen dolgokra?
2009. szept. 20. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
hát én sajnos nem igazán vagyok nyitott semmire mert félek hogy csalódnom kell.
2009. szept. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%

hát sajnos nem igazán...:/ főleg azokra nem amik a többséger érdeklik. mapaság mire legyek nyitott? a csapból is folyó szexre és a kis r.ibancokra? Oo

nem látom értelmét. egy ilyen világban, inkább élek a saját kis "világomban"... :/

16/L

2009. szept. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
bármire, amit élvezni lehet
2009. szept. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
egy bizonyos határig igen
2009. szept. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
Nem, mert kevés dolog érdekel.
2009. szept. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
Én igen. Nagyon sok mindenre. Mindig is kíváncsi természet voltam, aztán egyszer (kb. 3 éve) lelkileg úgy megsérültem, hogy azt hittem, nem is élem túl. Mivel mégis túl éltem, most már nem félek sérülékenynek lenni, megnyílni másoknak.
2009. szept. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én általában mindenre nyitott vagyok, addig amíg az illető rendes és megvagyunk. Ha már egyszer kib@szott velem, akkor már szinte semmit nem közlök vele.
2010. júl. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!