Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Valaki akarna neten barátkozni...

Valaki akarna neten barátkozni? Aki nyitott a mindennapos beszélgetésre. és 1 kicsit olyan, mint én XD

Figyelt kérdés

irok 1 pár dolgot magamról.. lehet meg fogsz lepődni hogy mennyire más vagyok, mennyire máshogy kommunikálok, mint általában az emberek. vannak barátaim, de úgy érzem, hogy az emberi kapcsolatok nem eléggé összetartóak, néha unalmasak. Néha előfordul, hogy unatkozom a társaság közepén..és figyelem a többieket, hogy ugyanott vagyunk, és nekik mennyire megfelel a helyzet, nekem meg annyira nem(pl. az egész nap a strandon napozás nem az erősségem)

szal szupernyitott, szuperaktiv, adrenalinfüggő, lelkes emberekkel barátkoznék, feltéve ha vannak itt

ez vagyok én:

INTJ személyiség ( [link] )

és Kolerikus ( [link] )


ez a dolgozat pedig megmagyarázza, hogy miért viszonyul minden ember másképp egy adott helyzethez(pl. kávézás a barátokkal):


[link]


2010. jún. 17. 12:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én individualista vagyok, megvannak a saját gondolataim, stb. Társaságba nagyon ritkán járok, számomra nincs unalmasabb annál, amikor az emberek összeröffennek, és értelmetlen dolgokról eszmét cserélnek. Nem vagyok zárkózott, neten nagyon nyílt vagyok, bármiről tudok úgy beszélni, hogy nem teszek burkolt megjegyzéseket, sem kétértelmű dolgokat nem mondok. Bár nem tudom ez mennyire számít a való életben. Semennyire.
2010. jún. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Jéé:D

Én ezzel magamra ismertem.

Kivéve egyet:

•Nem tud természetesen ráhangolódni mások érzelmeire, érzéketlennek tűnhet

Ennek az ellenkezője vagyok:D

Amugy minden másban hasonlít vagy épp teljesen ugyan olyan.:)

Hány éves vagy?

2010. jún. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én akarok neten barátkozni
2010. jún. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Írtam egy privit, ismernék valakit aki talán...
2010. jún. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

rendben, irjatok privit, és cserélhetünk msn cimet

17 vagyok, huszas, tizes korosztály is jöhet

2010. jún. 17. 13:17
 6/9 anonim ***** válasza:
lány vagy fiú? :D
2010. jún. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

lány, de nem azért irtam ki h csak fiúk vegyenek fel

akárki felvehet, ha úgy gondolja

2010. jún. 17. 13:37
 8/9 A kérdező kommentje:
második válaszoló: nem tudtam privátot irni, erre vegyél fel: vicca@hotmail.co.uk és a többiek is..
2010. jún. 17. 17:15
 9/9 anonim ***** válasza:

2.Válaszoló vok:

Felvettelek!

2010. jún. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!