Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek 17 éves fiúnak...

Szerintetek 17 éves fiúnak 172-173 cm magassághoz 58-59 kg nem túl kevés?

Figyelt kérdés
(Az egyik csaj, akibe szerelmes vagyok 176cm/110kg-os pasija volt, így attól tartok, hogy nem vagyok az ideálja, és azért eredménytelen a 13 hónapja tartó próbálkozásom.)
2013. ápr. 7. 22:40
 1/6 anonim ***** válasza:
háth elég kevés, de sovány fiúk közt is van aranyos
2013. ápr. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A magassággal nincs is gond. Jó ha magas a srác. Viszont elég sovány lehetsz és nekem ez már nem is jönne be.

Egyébként az én párom is majdnem 100 kiló csupa izom srác.. El se tudnám képzelni hogy cérnavékony sráccal járjak..

19/L

2013. ápr. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
de elég kevés... legalább 8-10 kg-t még szedj fel
2013. ápr. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
evegyél jumbot van több féle kiszerelés nézd emg hizol tőle elég sokat [link]
2013. ápr. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem hinném hogy a súlyod végett nem jönnél be neki... Szerintem egy lány csak örül ha vékony a párja és kivehetőek az izmai.

Magyarán ideális az alkatod.

Túl vékony sem lehetsz. A párom 184cm 62kg na ő tényleg vékony, de egészségesen (nem kóros soványság)

2013. ápr. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem talán egy picit kevés, de a lányok többsége a vékonyabb fiúkat szereti, szóval szerintem itt nem lesz gond!:)
2013. ápr. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!