Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem nő a mellem! Lassan 15...

Nem nő a mellem! Lassan 15 leszek és olyan a cicijeim mint egy kövér fiúnak, már menstruálok is és fejlődök kivéve a melleimet ami olyan mint egy fiúé nem kerekedik! Nagyon félek hogy mi lehet velem!? Kérlek adjatok tanácsokat!

Figyelt kérdés

#nő!
2012. okt. 31. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit értesz azon, hogy nem kerekedik? Alapból senkinek sem lesz olyan szép formájú, amit esetleg a modelleken látsz. Ha szilikont tesznek bele, attól lesz olyan kerek formája, amúgy ne reménykedj benne.
2012. okt. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
akkor már nyugodtabb vagyok de mégis ugy érzem hogy nem nőies , menjek orvoshoz??
2012. okt. 31. 20:13
 3/6 A kérdező kommentje:
a "nem kerekedik" azt ugy értettem hogy alul nem fejlődik felül már kifejlődött de alul semmi !
2012. okt. 31. 20:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Alul kifejlődött, de felül még nem? Most nem értem, miről van szó. Ha emiatt orvoshoz még, max kiröhög, de más nem lesz. Ezzel orvoshoz menni elég röhejes, főleg ennyi idősen. 15 évesen még kislány vagy, épphogy elkezd nőni ennyi idősen, ne gondold, hogy ez egynapos folyamat. Meg sok mindentől függ, hogy milyen formájú lesz. Miért aggódik minden 14-15 éves, hogy mikor lesz nagy melle, meg hogy mennyire gáz, ha ennyi idősen még nincs neki? Egy kis biológia tanulás kéne ide, és nem kérdeznétek ilyen hülyeségeket. Ez a normális, miért nem tudjátok elfogadni? Én 18 múltam, olyan lapos vagyok, mint egy fiú, mégse foglalkozom vele, nem zavar. És még félni is tőle, hogy nem nő meg azonnal olyan nagyra... Komolyan ezen múlik minden? Ennél nagyobb problémája egy lánynak se legyen.
2012. okt. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

én úgy tudom,hogy teljesen 25 éves koráig fejlődik az ember.. 15 vagy szerintem fog még fejlődni,vegyél egy jó melltartót aztán szevasz!

de kerek nem lesz csak akkor ha szilikonosat akarsz,nekem pl bár nagy a mellem de hosszúkás nem vmi szép, de olyan melltartókat veszek amik szép formát adnak neki :)

2012. nov. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem baj, ha kicsik a melleid! :)


20f

2012. nov. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!